Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Duolingóval olyan nyelvben, amit azelőtt nem tanult?

Figyelt kérdés
Nekem az a célom, hogy egy alapszókincset és nyelvtant tanuljak meg vele egyedül, ahonnan könnyű olvasmányokkal kezdve tudok továbbfejlődni. :)

2017. aug. 27. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a spanyolt kezdtem el vele nemrég, szerintem hasznos. Annyi, hogy önmagában a mobilalkalmazás nem elég, minden egyes leckét nézz meg számítógépen is, mert ha van valami nyelvtani magyarázat hozzá, azt csak ott látod és az fontos. Nekem egyébként az angol alapjaim is onnan voltak, szerintem ha végigcsinálod az összes leckét, utána könnyebb bárhogyan tovább folytatni a tanulást:)
2017. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Garpe ***** válasza:
100%
Én eszperantóul tanultam meg (angolról) tavaly. Szinte mindent tökéletesen megtanultam, én csak ajánlani tudom a Duolingo-t.
2017. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én angolt kezdtem nulláról és igen sokat segített, megéri elkezdeni
2017. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 GyakoryKrisztina válasza:
100%
Én az angolt tanulom vele és nagyon jó!
2020. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én japánt tanulok és nagyon szeretem, csak az a szépséghibája, hogy nincs magyar nyelven (a japán). De ami még fontos, hogy valamilyen tankönyv kell mellé, mert nyelvtant egyáltalán nem tanít.
2022. febr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is japánt tanulnok, ajánom
2022. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én angolban így értem el az A2-es szintet, utána tanárral tanultam tovább, szerinte teljesen rendben volt, amit ott tanultam, és rendesen tudtam alkalmazni is. Szóval csak javasolni tudom
2022. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!