Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy kell leírni es mit...

Hogy kell leírni es mit jelent magyarul? Aki tud oroszul please segitsen.

Figyelt kérdés
Szoval neztem orosz autos videokat.es abban mondtak hogy jebá,jebácsulucsulusztá.meg talan jebát. Nem tudom hogy kell leirni helyesen igy hallottam de erdekelne hogy mit jelent.probaltam rakeresni forditoba de mivel ez az iras helytelen igy nem talaltam semmit.

2017. nov. 15. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

B*szást jelent, tehát a bazm*g és annak fokozásait hallottad.

Egyébként más szláv nyelvekből is ismerős a szó, például lengyelül jebanie az b*szás.

2017. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) azt esetleg nem tudod hogy kell leírni ezeket a szavakat? :D
2017. nov. 15. 11:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe hogy leforditottam azt a szot hogy yebat ami a fordito szerint azt jelenti d*gni. Es a hangzasa is hasonlo.szoval lehet megtalaltam a valaszt a kerdesemre:) de a masodik szora meg mindig kivancsi vagyok szoval varom a valaszokat.
2017. nov. 15. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!