Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Körülbelül melyik az az angol...

Körülbelül melyik az az angol nyelvvizsga szint, amelyikkel már teljesen érthetően lehet angol felirattal sorozatokat illetve filmeket nézni?

Figyelt kérdés

Elvileg A2+ szinten állok jelenleg és bizonyos sorozatokat értek, olyan szinten, hogy tudom mi a lényege annak amit mondd, de mégse tudom 100% Értelmezni, inkább a mondatok 80% értem, de ezeket is könnyebb nyelvezetű sorozatokban/filmekben.

Melyik az a szint ahol már folyékonyan fog menni és a mondatok 99% értem?B2?C1?



2017. nov. 24. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem régi felsőfokú komplex nyelvvizsgám van ami C1 szintnek felel meg. A sorozatok többségét felirattal jól értem, angol hang alapján rosszabbul, de azért azt is 95%-ban, amit nem értek azt viszont lehet, hogy magyarul sem érteném. Ilyen például néha, hogy mi a vicc a viccben, miért nevetnek, mire utalnak...
2017. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sorozat szövegétől, stílusától függ, 13 reasons whyt mar pre imtermediate szinten ertettem teljesen, az ismeretlen szavakat siman kikovetkeztettem igy 100%osan megertettem, mert nem kell tudni mindent sz elejen, a sorozst vegere igyis rajossz hogy mi mit jelent.
2017. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!