Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Már megírtam a. fogalmazást...

Már megírtam a. fogalmazást magyarul, de valaki le tudná fordítani angolra?

Figyelt kérdés
Már nagyon vártam a téli szünetet!Szenteste otthon voltunk a családommal és mi ettünk halat és megajándékoztuk egymást,majd megnéztük a reszkessetek betöröket!.Karácsony 1. És 2.napján a rokonainknál voltunk ahol sok húst és sütit ettünk.A két ünnep között a barátaimmal voltunk elmentünk moziba,ahol egy krimu filmet néztünk meg,másnap elmentünk pizzázni és beszélgettünk. Szilveszterkor megünnepeltük a szülunapomat és tortát ettünk és petsgőt ittunk valamint vicces videokat néztünk amin szétnevettük magunkat.Újévkor már elkeztem készülni az iskolára,megcsináltam a házifeladatot ls kiolvastam azt a könyvet amit karácsonyra kap tam.összeségében nagyon jól éreztem magam a téli szünetben.
2018. jan. 8. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Honnantól-meddig tart egy bekezdés?Egyáltalán hol a bevezetés?Még a magyaron is gyúrni kéne kicsit,nemhogy angolra fordíttatni.


Viszont ezek viszonylag egyszerű mondatok,még a hoogle fordító is,vagy ne adj isten' TE is lefordíthatnád!

2018. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem lényeges hol a bekezdés kérlek csak fordítsd le angolra
2018. jan. 8. 21:19
 3/8 A kérdező kommentje:
És bocsánat a szövegben lévő elgépelések miatt
2018. jan. 8. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
5000 forintért lefordítom.
2018. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
73%

Annyi ilyet fordítottam már ma...

Sose tanulsz meg németül. Próbáld meg szebben megfogalmazni, írd meg és kajavítom, segítek, ha nem tudsz valamit.

Muszáj gyakorolni, máshogy nem megy, nem azért adják, hogy meg tudják, mit ettél, hanem hogy gyakorold a nyelvet. Illetve a aztvsem tudom milyen szavakat ismersz, a felsőfokúmmal el sem hinnék, hogy te írtad.

2018. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
I really waited the winter holiday! On Christmas Eve I was at home with my family. We ate fish and give gifts to each other family members. After this we watched the Home Alone. On the first and second day of Christmas we wisited our akins. Here we ate meat and cookies. Between Christmas and New Year I meet my friends, and we went to the cinema. Next day we ate pizza and talking a very lot. On New Year's Eve we celebrated my birthday, ate cake and drank champagne. We watched funny videos and laughed very lot of thees. On New Year I did my homework and read my new book. I love this winter holiday. (Bocsi lehet van benne néhány kisebb fordítási hiba mert csak két éve angolozok :D )
2018. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SzPanni, nehogy felhúzd magad azon, hogy sokan lepontoztak, csak így tovább! :)
2018. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért pontoznának le? Csak segítettem. Egyébként nem számítanak a pontok :D
2018. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!