Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki fordításhoz ért itt a...

Valaki fordításhoz ért itt a "fórumon", aki tud angolul és/vagy németül, de a német előny (csak 4-5 sornyit? )?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a lényeg, hogy van egy VIVA nevű német TV, ahol még a 2000-es években volt a CLub Rotation sorozat és az ott élő videókat szeretném tőlük elkérni, híres DJ-k léptek fel, de youtube-on rossz minőségűek vannak csak.


Biztos vagyok benne, hogy az akkori technoka egy 720p felvételt biztos tudott hiába volt 10 éve. Mégis csak stúdió...


Én nagy rajongója vagyok a Trance/Dance műfajnak és végigkövettem 2000-2005-ig, amíg Daisy Dee volt a Club Rotation műsor vezetője.


Ha valahol megvannak az élő felvételek a műsorból, egy FTP fájlmegosztáson keresztül szeretném őket újra megnézni. Sőt fizetnék is érte nekik. Meg persze aki lefordítja nekem.


Hát ennyi lenne. Én a Dance/Trance zenéken nőttem fel, van kb. 20 videókazettám csak klippekkel de azok már régiek és a felvétel sem a legjobb, nameg mono a hang.


Ha valaki tudna nekem ebben segíteni, örülnék, a anyagiakat meg megbeszélnénk.


Köszönettel:

Joci


2018. ápr. 3. 13:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Akinek van ideje, kérem írjon privátot!
2018. ápr. 3. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!