Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek egy magyarnak...

Szerintetek egy magyarnak melyik nyelvet (az angolon kívül) a legkönnyebb elsajátítania, megtanulnia?

Figyelt kérdés
Szeretem a különböző nyelveket, és ha lehet szeretnék minél többet elsajátítani. Az angolom stabil lábakon áll, ha minden rendben megy lassan felsőfokúzom belőle, és szeretnék egy új, könnyebbecske nyelvet magamévá tenni.

2018. máj. 10. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Egyiket se, ha nem tűnt volna fel, nincs olyan nyelv, ami közel van a magyarhoz annyira, hogy sokat segítsen a megtanulásában, szóval tanuld azt, amelyiket akarod.
2018. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsonek igaza van, de mar volt osztalytarsam akikkel angolosok voltunk, olaszt tanultak utana, es mind azt mondta hogy sokkal konnyebb, mint az angol.
2018. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
A törököt én könnyűnek éreztem.
2018. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Török. Rokon nyelv, nagyon hasonló a nyelvtan, de a magyarnál egyszerűbb, illetve sok a közös szó.
2018. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!