Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan készüljek fel egy...

Hogyan készüljek fel egy hónap alatt angolból az alábbi alkalomra?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva külföldi vendégem jön, akivel angolul tudok kommunikálni, bár már elég gyér a tudásom. Régen tanultam, a tanárom már középfokú vizsgára akart elküldeni, de abbahagytam. Ezt azért említem meg, mert tudom ,hogy az ember végérvényesen nem felejt, csak háttérbe szorul a tudatalattiba. Most gyenge alapfokúnak érzem a tudásomat. Hétköznapi dolgokban tudok vele beszélgetni, pl. mit főzök, hova megyünk, mi lesz a program. Viszont most kicsit több feladat fog rám hárulni, mert először jár Magyarországon, és el kell vinnem helyekre, és úgymond idegenvezetősködnöm is kell. Az alap, hogy rákészülök a helyekre ahova elviszem, de beszélni is kell róla. Van erre valami ötletetek, hogy miből tanuljak? Esetleg angol nyelvű turisztikai könyv? Budapestet szeretném neki megmutatni, és a Balatont első sorban.
2018. júl. 1. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyel neki angol nyelvu turisstikai konyvet vagy alljatok angol nyelvu idegenvezetok melle. Jobban jartok mind ketten. Egy honap, gyenge nyelvtudasrol edes-keves, hogy meg te legyel neki az idegenvezeto.
2018. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 grafno ***** válasza:
En a helyedbe a magyarsörkulturat eroltetnem. Par sör es egy szinten lesztek :D
2018. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Te is leguríthattál már párat, mert ezt a kérdést még júliusban tettem fel :-D Boldogultam amúgy, köszi. :-)
2018. okt. 15. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!