Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez mit jelent? (angol)

Ez mit jelent? (angol)

Figyelt kérdés
If an Aquarius has ever cared for you chances are they still do.
2019. febr. 13. 12:31
 1/8 anonim válasza:
69%
Ja egy Vízöntő valaha gondoskodott rólad, akkor van esély arra, hogy még most is gondoskodik rólad.
2019. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha*
2019. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egy bizonyos valaha is torodott veled/ha egy bizonyos valaha is erdekeltel...


Itt nem gondoskodas a mondat ertelme.

2019. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* bizonyos = vizonto!
2019. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 chtt ***** válasza:
65%
Ha ez horoszkópból való, akkor szerintem is a 'care for'-szeret, kedvel jelentése illik ide, s úgy tudom értelmezni, hogy ha valaha is volt dolgod vízöntővel (kedvelt, szeretett, törődött veled, azaz az én szememben 'jártatok'), akkor jó esélyed van rá, hogy máskor is lesz még dolgod vélük. Hm, hát ez nem valami fényes megfogalmazás. Valentin nap előtt azt mondanám: Ha valaha is volt vízöntő kedvesed, jó esélyed van rá, hogy lesz is még (mármint vízöntő barátod/barátnőd).
2019. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5, felreetelmezed. Ha Valanga is kedvelt, jartal egy vizintovel, tobb mint valoszinu, hogy meg mindig gondol rad.

(Tehat nem felejtett el). Ugyanarrolea vizontorol van szo, nem masikrol.

2019. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 chtt ***** válasza:
65%
Lehetséges, de azzal, hogy nem he/she van, hanem they, nekem valahogy általánossá - és horoszkópszerűvé - teszi az egészet. Bocsi a kérdezőtől, nem akartam félrevezetni.
2019. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 chtt ***** válasza:
100%
Igen, látom, hol tévedtem el, és az eddigiek közül a hatos a legjobb. Még egyszer bocs a félreinfóért, nem volt szándékos ("cseppet" benéztem - ahogy manapság mondják).
2019. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!