Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudnátok írni nekem angollal...

Tudnátok írni nekem angollal kevert magyar szöveget?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furi kérés, de érdekelne, most tanulok angolul. Sokszor hallom, hogy pl "random emberek", és ez tetszik. Privátban akár hosszabb szöveg, vagy kifejezések is jöhetnek. Köszönöm!

#kifejezés #angollal-kevert-magyar
2019. márc. 12. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekkel NEM TANUSZ angolul, márcsak azért sem, mert a legtöbb ilyen szövegnél nem helyesen használják az angol szavakat.
2019. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendesen is tanulok angolul, de érdekelnek, tetszenek az ilyen vegyített dumák. Most a semmire is kapsz egy zöldet, de ez az utcsó.:)
2019. márc. 12. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Mókás lesz ha megtanulsz angolul
2019. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg fogok tanulni! De mi lenne, ha most már csak azok írnának, akik olyat tudnak, amit kértem bakker.
2019. márc. 12. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:

(Abba bele se menjünk, ki mennyire használja helyesen azokat az "angol", akarom mondani latin, jó esetben ha germán szavakat.)


Szerintem te is gyárthatsz mondatokat, főleg ilyen internetes témakörben hemzsegnek ezek a szavak: lájkol, zúmol, klikkel, onlájn...

2019. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fair

Full komoly


Lehet itt oltogatni de amikor a 90 éves öreganyám olyanokat oszt hogy eccájg meg cimmet... nem sok változott

2019. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!