Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szinglik hova járnak kifejez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szinglik hova járnak kifejezetten ismerkedni Pesten?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok és elég sokat utazok nap mint nap ebben a városban de nem találok semmi lehetőséget ismerkedésre, legtöbben párban járnak (vagy többen) és így nem igazán lehet ismerkedni legalábbis teljesen más a helyzet ha az adott fél nem egyedül van hanem társaságban.

Vannak itt Budapesten kifejezetten olyan helyek ahova szinglik járnak abban a reményében, hogy párt esetleg jó kapcsolatokat találnak? Ahol könnyen lehet ismerkedni és úgymond egyértelmű a dolog.

Haza fele ezen gondolkoztam mivel ahol járok nap mint nap (sokszor plazákba is bemegyek mikor nem kell semmi csak legyen valami és ismerkedjek, de semmi) de igaziból itt senki sem azért van, hogy ismerkedjen így sokszor elég kínos mert azért van egyedül mert vár a partnerjére.

Vannak ilyen események, helyek, rendezvények ahol esetleg TI pont abból a szándékból mentek, hogy ismerkedjetek és messzebb is akár kapcsolat szinten legyen valami? Lehetne bulikat mondani vagy koncerteket de nekem nem ezek a tapasztalatim.

Szóval érdekel ti hogyan viszonyultok ehhez?



2019. jún. 14. 16:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Így van, egy olyan hely ahova úgy indul el otthonról, hogy ismerkedni akar, nyitott, és fixen szingli. Nem tudok ilyenről de volt egy ilyen flessem hátha létezik ilyen (lehet nem) csak értitek, egyszerűbb lenne az egész ismerkedés dolog.
2019. jún. 14. 16:57
 2/11 anonim ***** válasza:
Lutri
2019. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tesom, ne kelljen már minden szavamat kifejteni annyira Normie vagy, hogy már fáj XD

Igen, így lutri, ezért kéne valami hely ahol kevésbé az :)

2019. jún. 14. 17:50
 4/11 anonim válasza:
Rio
2019. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rióba max boxos cigányokkal fogsz ismerkedni. Ha már szórakozó hely, akkor egy fokkal értelmesebb pl.: Ötkert, vagy ha tinisuna akkor akkor Remix.
2019. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

A szingli az, aki eldöntötte, hogy egyedül él. Tehát nem akar ismerkedni.


Táncklubok, közösségek.



Hány éves vagy? F/L?

2019. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Esetleg tudsz ilyen helyeket? Mert én nem nagyon tudok így hirtelen mondani. Táncolni meg amúgy se nagyon tudok szóval az kicsit érdekes lenne, de a tánc amúgy egy jó dolog de szerintem olyanok között akik szintén nem tudnak táncolni mert kicsit könnyebb lenne :D

F

2019. jún. 15. 08:49
 8/11 anonim ***** válasza:
#5: remix az inkább az idősebb korosztály, nem?
2019. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Morrisons :))
2021. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Instant
2021. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!