Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem idegesít a dohányzó...

Csak engem idegesít a dohányzó emberek többségének viselkedése?

Figyelt kérdés

Megőrülök, amikor valaki több ember között gyújt rá. A legjobb az, amikor gyaloglás közben az utcán cigiznek, és mögöttük mindenki szagolja a füstöt. Ráadásul a csikket is szétdobálják, nem tudják elvinni a kukáig.

Ha egy csoportban van cigis, mindenki őt várogatja, hogy végezzen már. Nagyobb öröm ez télen, amikor lehet velük fagyoskodni az utcán kedvességből.

Tisztelet a kivételnek, aki kulturáltan tud együtt élni a többi emberrel. Jó lenne, ha végre mindannyiuk felfogná, hogy ők végeznek egy amúgy nem alapvető, plusz tevékenységet, ami zavarhat másokat.



2019. szept. 15. 02:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Ma nekem is elegem lett a hülye dohányosokból.

Egy fiu kb 17 éves, elkezdett cigizni a tömeg kellős közepén. Ez még nem is lenne akkora baj, ha nem a buszmegállóban tette volna a buszra várva ahol minden táblára 2 méterenkent ki van rakva hatalmas táblákra hogy nem dohányzó terület...

Én életemben egyszer nem dohányoztam még és hát elég hamar kiszúrtam a szagát, be is könnyeztem töle. Majd kisvártatva megkértem hogy "szia ne haragudj de ki van rakva a tábla hogy itt nem lehet dohányozni, arrébb mennél kérlek a zebráig ahol senkit nem zavar a füst?"

Erre még ő vágott grimaszt hogy mégis mit képzelek magamról hogy elküldöm a cigivel a tömegből. Persze csa lehajtott fejjel beállt a sarokba, és szívta tovább azt a redvás cigit.

Az ilyentől herótom van...

2019. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!