Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szégyen-e egy nemzet számára...

Szégyen-e egy nemzet számára hölgy állampolgárainak ledér viselkedése külföldi országokban?

Figyelt kérdés

Kérem szépen ne tessék engem félre érteni, nem a szebbik és egyben okosabbik nem ellen irányul kérdésem, nem bántani akarom őket, csupán aggódok sorsuk és jövőjük iránt.


Nos. Például vegyük a szépséges magyar lyeányokat, akik messze földekre viszik a valóságban szépségük megcáfolhatatlan hírét. Beszéltem én itt már arabokkal, portugálokkal, brazilokkal, spanyolokkal, írekkel, mexikóiakkal, olaszokkal, angolokkal, afrikaiakkal akik nekem gyakran mondták, hogy "Yeeaaahhh, yes the hungarian women are very good."

De vót egy lengyel leginy aki így fejözte ki a magyar nők iránti elismörését, hogy: "The hungarian women fu.....g very good!"


De böszíltem itt olyan magyar leginyekkel is akik azt mondják, hogy magyar lyányok reájok sem höderítenek, "mert hát mi csoro magyarok vagyunk, az angolnak, az írnek több a píze, ezért inkább azok után kajtatnak Árpád szép lyányai!"


Termíszetesen van ennek is, mint mindön sok más dolgoknak a világban, több oldala is. Vizsgálám innen is, vizsgálám onnan is, míg csak nem bukkanák erre a nízőpontra ise:


"Hány magyar mönyecskít vesznök el a külföldi lyegínyek?"


Hát azt látám, hogy sem Jimmy, sem George, sem Ibrahim, sem Afolabi, sem Adebowale, sem Robero, sem Miguel nem vötte őket feleségül.


Aztán látám azt is, hogy sokan, mivel nem jött be nékik a külföldi kaland, szégyenszemre, de Ibrahimék által jól "előkészítve" haza jönnek hazájukba, hogy itt próbálják meg megtalálni szerencséjük párját.


Kedves "palik"! Ne felejtsetek el köszönő levelet írni Georgenak, Ibrahimnak, Miguelnek, Robertonak, Adebowalenak, Avolabinak, hogy már kész asszonyt kaptatok!


Sajnos nem mindegyik külföldön gyakorlatot szerzett magyar menyöcske kap itthon férjet. Velük mi lesz?

Mert hát aszongyák róla a falujában, hogy "kinn vót külföldön oszt az iccakában dógozott, jól szét van b....a", meg ilyen ocsmányságokat.


Ugyan már, ez lehetetlen!


Én nagyon aggódom ezekért a szép hölgyekért.

Remélem, hogy megoldódik a sorsuk.

De ha még sem, akkor mi lesz velük?


Ez egy nagyon aktuális probléma.



2014. márc. 5. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
96%

Miért ilyen idétlen stílusban írtad meg ezt a kérdést? Tenyérbemászó és vicces próbálsz lenni, de nem megy. Irónia akart lenni?


Attól, hogy valaki külföldön (is) élet és dolgozott, attól még nem könnyűvérű. Van, amelyiket márpedig feleségül veszi egy külföldi férfi, van amelyiknek magyar férje lesz. Sőt, én olyan is tudok, aki tényleg prosti volt Olaszországban (mondjuk kifejezetten butuska nő, szóval nem túl sok más lehetősége volt az életben) és most egy magyar vállalkozó felesége. Ez is kb. egy évig volt kedvence pletyka sztorija az öreglényoknak, de manapság már a kutyát nem érdekli, mert a pár elegedte a fülük mellett a megjegyzéseket.

2014. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:

Miért vagy ilyen rosszindaltú?

Nincs szó gúnyról, iróniáról.

Nem a stíluson van a hangsúly, eszembe sem jutott ilyen dolog. Csak jött, így jött. Így kellett jönnie, mert a mondandóm, kérdésem kifejezése egyfajta hétköznapi (persze ez is az valamennyire) nyelvezettel nem érte volna el a célját. Elveszett volna a lényeg.

2014. márc. 5. 20:53
 3/70 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon érdekes és elgondolkodtató, amit írtál.
2014. márc. 5. 20:55
 4/70 anonim ***** válasza:
53%

Először is csak nálunk hiszik, hogy a magyar nők a legszebbek. Semmivel sem szebbek, mint más országokban a nők.

Amúgy pedig a mai nők többsége itthon is "ledér", mert kiakarja élni magát.

Olyan nőt, akit régen tisztességesnek neveztek, legfeljebb nagyítóval találhatsz.

2014. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell félteni ezeket a nőket. A legnagyobb ribik kapják a legjobb férjeket. Ellenben a rendes nők nehezen kapnak férjet és akkor sem a tisztességeseket. Én legalábbis ezt tapasztaltam. Ennek egyébként egyetlen oka van: a tapasztalt nő úgy irányítja a férfit, hogy az észre sem veszi. A tapasztalatlan ezt nem tudja.

Másrészt ha igazán ledér nőket akarsz menj Németországba vagy Spanyolországba.

2014. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
53%
Aha, szóval az az igazi bajod, hogy Miguel, Robero meg Ibrahim megdugta a magyar nunit, te meg nem!! Hát így jártál, keress magadnak másikat.
2014. márc. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:

Kedves 6/6-os. Ha mégegyszer elolvasod a kérdést, akkor abban nem találsz meg engem. Tehát nem értem azt, hogy miből következtettél arra, hogy engem zavar az, hogy valakik megd....k a magyar n....at abból a szempomtból, ahogy te gondolod.

Csupán arra akartam kilyukadni, hogy hova vezet meggondolatlan viselkedésük.

Hogy is fogalmazzak, hogy érzékeltessem, amit akarok.

Megvan.


Mindegy.


Más.


Ugye ha használt autókat hozunk az országba, akkor annak előbb-utóbb nem sok jó hatása lesz, igaz?

Na de ha megengedjük azt, hogy az új autók csak úgy kijussanak Magyarországról és azokat mások külföldön jól szét gyepálják, az üléseikek alaposan kagylóssá üljék, főtengelyessé tegyék, szelep- és csapágy hibával, szakadozó meg szakadt karosszériával érkezzenek, vagy sokszor inkább szállíttassanak haza, akkor az ugye az új gazdájának mindenkébb rohadt kellemetlen lesz. Meg a társadalomnak is. Meg a környezetvédőknek is.


Ezért az új autókat itt kell használni.

2014. márc. 6. 20:29
 8/70 A kérdező kommentje:
6/7-nek írtam az előző választ.
2014. márc. 6. 20:31
 9/70 anonim ***** válasza:
100%

De drága vagy, hogy így aggódsz a felnőtt nők erkölcséért. Nem vagy valami bigott katolikus/muszlim főméltóság? Ők szoktak ilyeneket csinálni. De elmagyarázom, hogy miről is szól a kérdésed, ha már magadnak sem mered bevallani.


A nők nem autók, hanem öntudattal rendelkező emberek, akiknek szabad akaratuk van és azzal fekszenek le, akikkel csak akarnak. Nem tartoznak magyarázattal sem neked, sem a népnek! Azoknak a hímneműeknek, akik más nők szexuális szokásait szokták kritizálni, általában két bajuk van.

1, ha a nő nem szexel senkivel, akkor egy frigid pina

2, ha igen, akkor egy k..rva, mert nem azzal szexel, aki beszólt neki.


Ha tényleg érdekelne a nők társadalmi helyzete, akkor az olyan

témákkal foglalkoznál, mint prostitúció, bölcsődehiány, alacsony politikai és tudományos szerepvállalás stb.

Ha tényleg lenne valaki, akivel együtt vagy, és jól érzed magad vele, letojnád, hogy mások mit csinálnak meg mit nem.

2014. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
100%

"Na de ha megengedjük azt, hogy az új autók csak úgy kijussanak"


És mit szeretnél tenni? Megtiltani egy felnőtt, ítélőképessége teljes birtokában lévő nőnek, hogy elhagyja az országot, mert szerinted az mindenkinek jobb lenne, legfőképpen a magyar férfiaknak, mert akkor "használatlan" nőt kapnak? Ez most tök úgy hangzik, mintha bárkinek is állampolgári joga lenne nőt kapni, még akkor is, ha az adott nőnek ő nem kell.

2014. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!