Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek illetlenseg lenne...

Szerintetek illetlenseg lenne kicigizni az ablakon?

Figyelt kérdés
Lakasban lakom de bentnem cigizek erkeky nincs igy le kell mennem mindig a haz ele. Nem dobalnam ki sem a csikket sem a hamut, a fust miattkerdeztem. Felettunk laknak. De ha erkely lenne az vegulis ugyanolyan... Ti mit gondoltok?
2010. júl. 20. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Igen mert ha a nagy melegben nyitva az ablak a feletted lakóknál akkor durván bemegy a füst.

Simán elmehet így 2-3 emeletet is ha nincs szél és baromi idegesítő.

2010. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es mi vn azokkal akik az erkelyen cigiznek? Mert akinek van az altalaban ott szokott. Toluk is ugyanolyan idegesito nem?
2010. júl. 20. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Bunkóság, szörnyen gusztustalan, ráadásul ha egy pici baba is van a házban még rosszabb. Viszont a legtöbb dohányost ez nem érdekli, megtiltani nem tilthatják, elvégre az a rész, ahová cigiznél közterület, de nem esik jól senkinek. Hogyha olyan helyen vagyok, én sem az erkélyre megyek, hanem le az utcára.


Tudom, hogy mindenki ezt csinálja, de szerintem neked sem esne jól, ha tegyük fel nem szeretnéd a füstölőt, de valaki állandó jelleggel az alakod előtt égetné.


Ne tedd, légy tekintettel másokra, erkélyről is ugyanez a véleményem. Vagy szokj le, ha lusta vagy lemenni.


Dohányos.

2010. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Az erkély nem ugyanaz, mert ott lényegében a feletted lévő erkély alja elvezeti az ablaktól a füstöt, de szerencsétlen széljárásnál az is rossz fele húzhat persze, de nem az a jellemző.


Ha kihajolsz a sima ablakon, akkor viszont akadálytalanul jut egyenes irányiban felfele.


Utálatos dolog mert más lakóterébe füstölsz be, akik talán maguk nem is dohányosak.

2010. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolso: elso emeleten lakom itt azert nincs erkely, de egyel felettem mar pont van. Kisgyerek nem lakik a hazban, en legalabbis meg sosem lattam/hallottam itt semmilyen gyereket. Kimegyek en a haz ele mert nincs messze de azert hajnal 1-2 korul mar annyira nem kellene.
2010. júl. 20. 23:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én gyerekes apa vagyok és régebben dohányos, és azt mondom ha elsőn laktok akkor nem olyan nagy fáradság kimenni az utcára, ráadásul felöltözni se kell nagyon. Viszont ha így vagy úgy behúz a fűst akkor csak a konfliktus van belőle, hisz mégis csak valaki otthonáról van szó.


Amúgy nem ítéllek el, mert az hogy megkérdezted itt ezt, azt jelenti, hogy nem vagy bunkó fajta.

2010. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
szokjál le a cigiről,mert nagyon káros és biza nem olcsó mulatság
2010. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam az ablakon viszont nálunk nem lakik fölül senki csak alul..szóval te tudod..
2010. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk van pici baba és k*rvára bejön a lakásba a cigi szag!!! Alattunk egy öregasszony lakik, aki valami olcsó, büdös cigit szív, de állandóan. Hol a konyhában, hol az erkélyen, szóval nem tudunk ablakot nyitni sehol. Még éjjel 1-ig is fent szokott lenni. Sajnos nem tudok mit tenni, élünk csukott ablak mellett és elátkozom minden nap többször, ha mégis megpróbálok szellőztetni.

Ja és állandóan főz. Tegnap éjjel volt valami paprikás-hagymás rántásos kaja, reggel hús leves, majd délben sült hús. Már hányingerem van, állandóan ezeket kell szagolnunk.

2010. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!