Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg b*zis köszönés lenne?...

Tényleg b*zis köszönés lenne? Vagy csak a többiek megítélése a rossz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóóóval,mostanában eléggé rászoktam a szia köszönésre.Eddig általában cső,csá,csőcső,csácsá-t használtam,de itt ott olvastam ezekről a köszönésekről..és mindenki azt mondta,hogy sokkal szebb a szia,helló esetleg szevasz.Problémám ott kezdődik,hogy már egyik barátom megszólt érte,hogy b*uzi lettem-e?Mert a minimum a cső...

12/F


2010. júl. 21. 23:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom. Nem bu.is egyáltalán, sőt a cső meg ezek a gáz köszönések. Majd rájössz pár év múlva. Amúgy megsúgom hogy a lányoknak se jön be ez a csőcsácsú.
2010. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
94%
Hát sztem meg nem b*zis. De ez a cső meg a társai elég gázak...:S Soha nem értettem h miért kell ilyen szavakkal köszönni.Talán azt hiszik h vagánynak minősül ezzel? nah,mindegy.
2010. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Mert neked nem barátaid vannak, hanem haverjaid :P
2010. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem. Majd a barátaid is megtapasztalják, hogy a csá, cső, stb. nem a legmegfelelőbb köszönés mindenhol. Azt hiszem a főnököm le is ordítaná a fejemet, ha a Neki szánt e-mail-ekben nem sziával, hellóval szólítanám meg, hanem mondjuk csával. Mégse vagyok b*zi, szóval ne foglalkozz vele, majd kinövik Ők is!
2010. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
a szia az olyan aranyos sztem:)))
2010. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Az élet hatalmas problémái...
2010. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat :)
2010. júl. 22. 00:01
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nyugodtan köszönhetsz sziával, nem b*zis. Mondjuk én fiú ismerőseim is egymásnak cső-vel köszönnek, vagy hellóval, de lányoknak MINDIG sziával.
2010. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
szerintem a barátod a b*zi
2010. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem is ßuzi vagy, ha így köszönsz. Akkor már inkább a "Szevasz".
2010. júl. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!