Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Őszintén mit lehet élvezni benne?

Őszintén mit lehet élvezni benne?

Figyelt kérdés
Aki volt már hasonlón az tud rá igazán válaszolni nemrégiben részt vettem egy estélyen ahol mindenki öltönyt viselt klaszikus zene szolt és tele volt minden étel és italkülönlegességekkel mégis rém unalmas volt csak ülni és beszélgetni.Akik mindig részt vesznek ilyenekben azok mit élveznek ennyire?
2010. júl. 22. 17:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
A sznobizmust :/
2010. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2010. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
de..a sznobok azok akik a nemeseket majmolják nem? ha igyvan akkor semmi köze nincsen az általam laposnak vélt estélyekhez
2010. júl. 22. 17:30
 4/23 anonim ***** válasza:
én azt a részét,amikor végre meg lehet lépni,átöltözni farmerba meg pólóba és beülni valami normális helyre:D
2010. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
én speciel az étel és italkülönlegességeket élvezném. :D Már megérné elmenni, persze legyen legalább egy olyan ember a társaságomban, akivel tényleg szívesen elbeszélgetek.
2010. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Én a beszélgetést élvezném és a klasszikus zenét. Jöhet a kaja is. Na jó, néha napján kiöltözni se árt....
2010. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem is magadfajta egyszerű embernek találták ki az ilyesmit, menjél és vedd meg a sarki boltban a felest, ha az jobb.
2010. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló:Milyen a magamfajta ember azért mert nem élvezném a szórakozás ezen formáját minden nap még nem kell egyből igy válaszolni.De remélem akkora tahó sosem leszek mint te;)
2010. júl. 22. 17:48
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Azért az minősít, hogy számodra a kultúrált szórakozás "rém unalom". De mindegy, mondom, valószínűleg nem is neked meg a te félédnek találták ki az ilyesmit, nem kell megjelenni, kész. Lehet állatként is viselkedni (az aztán rohadt értékessé tesz), csak minél távolabb, ha lehet.
2010. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kulturált szórakozás? Talán igen, talán nem... De, ha ételkülönlegességekre vágysz, akkor az nem 2fillér... Én mindenképp elmennék egyszer :D Am a komolyzenéről meg annyit, hogy akinek bántja a fülét az mennyen füldugóval XD De ne menjen a étel rovására... :) Legfeljebb majd mutogatsz... Egy kis activity a sznobizmust is feldobja XD
2010. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!