Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Őszintén mit lehet élvezni benne?

Őszintén mit lehet élvezni benne?

Figyelt kérdés
Aki volt már hasonlón az tud rá igazán válaszolni nemrégiben részt vettem egy estélyen ahol mindenki öltönyt viselt klaszikus zene szolt és tele volt minden étel és italkülönlegességekkel mégis rém unalmas volt csak ülni és beszélgetni.Akik mindig részt vesznek ilyenekben azok mit élveznek ennyire?
2010. júl. 22. 17:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a szinházat,operát és a művészeteket szimplán egy "na most szórakozunk egy jót" nekem nem azt jelenti ,hogy több órán keresztül beszélgetek és pezsgőt szürcsölök.Nyilván valóan megvan a maga varázsa ennek is de heti rendszerességgel már kicsit sok lenne
2010. júl. 22. 18:10
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
Általában vegyes az ilyen népség. Amúgy újságíró gyakornok vagyok, és most éppen egy kamarazenei fesztiválon fogok dolgozni egy hetet. Klasszikus zene lesz, ételkülönlegességek, és művészek. Vannak a kultúrsznobok, akik próbálják magukat minél kulturáltabbnak, értelmiségibbnek mutatni - egy idő után besokallok tőlük. Viszont kedves emberekkel egy finom vacsora, érdekes beszélgetések, még a kényelmetlen ruhában is... Meg van a varázsa. Valamennyire már érettebbnek kell hozzá lenni, és tudni kell értékelni. Van egy tanárom aki valóban sznob és művészettörténetet tanít, na neki van egy lekezelő stílusa. Én egyedül a lekezelést nem viselem el, de higgyétek el... Egy idő után, ha megunja az ember a zajos diszkókat, koncerteket nem árt meg senkinek egy kis kifinomultabb szórakozás.
2010. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem a helytől, a zenétől, vagy az öltözködéstől lesz egy program kulturált Természetesen az ember jelenjen meg alkalomhoz illően. Ha valaki érett felfogású, értelmes ember, akkor helytől függetlenül képes kulturáltan viselkedni, legyen az egy puccos estély, vagy egy buli valamelyik clubban. Az pedig, hogy ki hol jelenik meg szívesebben már csak ízlés kérdése.
2010. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
20%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:51



Ha ekkora sznob p.arasztok vannak ott, mint te, valamint a "magadfajták" és" te félék", akkor aztán nagyon emelkedett nívója lehet egy ilyen estélynek.

2010. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Bezzeg én amikor babi nénéivel megyek szombatonként a stefibe az az igazán jó buli az nem unalmas:P
2010. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

végül is igazad van, kedves kérdező...

mennyivel jobb szórakozás egy koncerten ezerrel harsogó tamtamzenét hallgatni, hányásig berúgni, vidám seggberúgóversenyt rendezni a haverokkal, eszméletlen részegen sárban elaludni... igaz?

2010. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam ezt sőt még hasonlót sem előbb talán olvasd végig az eddig lezajlott beszélgetést -.-
2010. júl. 22. 18:31
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

nandras, szerinted csak ez a két véglet létezik? :O

Egy buliban/koncerten is lehet kulturáltan szórakozni, mindez csak társaságtól függ.

Ha az agyatlan, gyerekes idiótákból indulunk ki, ők tényleg nem tudnak kulturáltan szórakozni. (De viselkedni sem az élet bármely területén!)

2010. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdezőt miért gondolkodik ilyenen?Nem kötelező ilyen eseményeken részt venni.Miért szúrja az oldaladat az, ha valaki szereti a komolyzenét és szeret értelmesen beszélgetni.Nyilván nem mindenki vevő erre, de valaki ezt szereti.Ennek semmi köze a sznobsághoz, én gyakran itthon is hallgatok pl. komolyzenét, mert felemelő érzés. Akinek meg jobban fekszik a Sziget meg az egyéb fesztiválok, az menjen oda.
2010. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mert aki nem jár estélyre, az nem is tud értelmesen beszélgetni, ugye?
2010. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!