Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kocsmai etikett, viselkedés,...

Kocsmai etikett, viselkedés, tanácskérés első alkalomra?

Figyelt kérdés

Nem iszok, nem cigizek stb, egyszerűen mert nem érzek rá késztetést. Nem is vagyok benne biztos, hogy kocsmát keresek csak ez ugrott be. A lényeg, hogy ki szeretném próbálni nem az ivás miatt hanem csak a hangulata miatt.

Nem tudom itthon mennyire vannak ilyenek, olyasmi kocsmát vagy helyet keresek mint ami az amerikai filmekben van vagy akár a valóságban is amerikában, ezek az országúti kocsmák vagy pihenőhelyek nem vagyok biztos benne melyik.


Röviden a kérdéseim:

Mennyire látszódna rajtam, hogy most vagyok elöszőr kocsmában? Mire figyeljek oda, hogyan szokás ott viselkedni, hogyan viselkednek az emberek, mennyire közvetlenek? Van e iváson kivül más amit ott tudsz csinálni? Illetve tudom ez hülye kérdés, de mivel utána azonnal indulnék is tovább autóval, így van e lehetőség alkoholmentes ital fogyasztására? És még valami, ezek éjszaka nyitva vannak, mármint éjfél után?



2020. márc. 2. 19:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem végül nem mentem rá mert nem tudtam mégis milyen helyet keressek, vagy pontosabban mi lenne az a hely amit én keresek mi az itthoni megfelelője az alapján amit leírtam. Meg itt mondták a legtöbben, hogy oda inni jár az ember, minek akarok menni ha nem iszok?
2020. márc. 20. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!