Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Divat még gyűjteni dolgokat?...

Divat még gyűjteni dolgokat? Ki gyűjt valamit?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
8 bites korszak számítógépeit. De már nem férek tőlük.
2020. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Én Radnóti és Pilinszky köteteket gyűjtök:)
2020. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ASegélyember válasza:
77%
Pringles dobozokat 😀
2020. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

- Tizenévesként furulyákat (!!!) gyűjtöttem. Össze is gyűlt belőle jópár a kis 15 centis sopranissimotól a tenorig. 😅 Meg persze van közte néhány különlegesebb darab, pl. népi, kaval, ír...stb.


- Kottákat, zenei könyveket.


- Kis parfüm mintákat. Nem látom értelmét annak, hogy találomra megveszek nyolcvanezer felesleges üveget teljes kiszerelésben, mert egyrészt az életben nem fogom elhasználni, másrészt szeretek tesztelgetni, mielőtt megveszek egy számomra szimpatikusat nagyban.


- Bratz babákat. ...Igen. 😅 Nem, nem képzelem magam 5 évesnek, nem ülök le játszani velük, viszont a mai napig megvan az összes.

Szerintem gyönyörűek és nagy hatással voltak a jelenlegi megjelenésem formálásában. Nagyon sokfélék, számos etnikum megtalálható közöttük, jó minőségű hajuk van, és az öltözékük, stílusuk is változatos, - nem úgy, mint a Barbieké. Más porcelán vagy japán gömbcsuklós kivitelben gyűjt babákat felnőtt emberként, - én őket választottam.


- Cipőket, bőrdzsekiket, egyéb ruhákat - nem gondolom, hogy ragoznom kéne.


- Mondhatnám még az ékszereimet, csatokat, kalapokat és különleges hajbavalókat. Ezekből is van már egy elég szép kollekcióm, és hasznát is veszem a mindennapokban. Ezek az apró részletek színesítik a megjelenésemet.

2020. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Múzeumshopos képeslapokat. Mindig amikor elmegyek egy kiállításra, utána veszek 2-3 képeslapot a kedvenc festményeimmel a kiállításról. Ki vannak ragasztgatva a falamra, egyrészt feldobja a lakást, másrészt emlék, harmadrészt meg csak simán szépek.
2020. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvkönyveket. :)
2020. máj. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Könyveket, meg régebbi játékfigurákat
2020. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, divat. Sokan sokfélét gyűjtenek. Nemcsak jó időtöltés, de hasznos is.
2020. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy gyűjtésnek számít-e de képregényes és Star Wars 3.75 inches figurákat. De csak azokat a karaktereket veszem meg akiket egyébként is kedvelek. Azért nem veszek semmit, hogy legyen és birtokoljam.
2020. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem divatból szokás csinálni :D régi orvosi eszközöket gyűjtök, általában bolhapiacokon lehet néha gyöngyszemekre bukkanni... (régi fém fecskendő pl.)
2020. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!