Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Divat még gyűjteni dolgokat?...

Divat még gyűjteni dolgokat? Ki gyűjt valamit?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 19:31
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Én régi ládikákat gyűjtök!
2020. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szalvétákat, 5 éves korom óta, hatalmas gyűjteményem van.

31/N

2020. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"divat"

Az ismerőseim java gyűjti a karszalagokat. Sokan csak elrakják, van aki addig hordja amíg le nem szakad róla.


Én a mozijegyeket szoktam eltenni.

Az összes különleges kiadású 50ft ost megtartom ami hozzám kerül.

Cipők, körömlakk.

A gyermekkori szalvéta gyűjteményem is megvan még.

2020. jún. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én gyűjtöm a pénzt. :D

Na de viccen kívül, hűtőmágneseket azokról a helyekről, ahol jártam, régi térképeket, pénzeket, mindenféle érdekes régi tárgyat.

2020. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Magnókazettákat gyűjtök. Ha van felesleges valakinél, szívesen átveszem! :D

Egyre nehezebb ugyan helyet találnom nekik, de azért még el fog férni pár darab.

2020. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Semmit nem gyűjtök. Talán könyveket halmozok fel, azt lehetne annak mondani. De az művelődés végett.


Kis koromban sok mindent gyűjtöttem. Legjelentősebb az ásványok voltak, de gyűjtöttem kaktuszt is egy időben (sok volt), meg még vicces módon mosogatószivacsot is. Mindig elcsórtak belőle mosogatni.:D

2020. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mindent, ami cuki: kutyás, cicás vagy más állatos. Vagy a mesehősös dolgokat is szeretem. A lelkem ilyen óvodás maradt. :)
2020. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Bankjegyeket gyűjtök. Forint, pengő, korona, gulden és régi dorint bankjegyeket. Értékálló, jó befektetés és szépek is.
2020. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!