Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Első bemutatkozáskor mit...

Első bemutatkozáskor mit illik vinni a barátom szüleinek? Ez így illedelmes, ha viszek valamit,ugye?

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 07:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%

7

Ha nem megy a felfogás, magadnál keress hibát;)


10

Agyérgörcsös, az alapillem egy udvarias bemutatkozásban kimerül, a többi csak rongyrázás;)

A faterral már csak részegségre kényszerítéssel tudnád megkedveltetni magad? Kb ez is lejöhet s ha utálja a piát ( veled ellenben olvashatóan stílusodból)...

Sznob is vagy, bocsánatot kérek nem tudtam...a boltokban is ismeretlenektől veszel ételeket-anyagokat...adjon hozzá saját blokkot esetleg:DDD


Megkérdezi párját, szeretik e a sütit...ez képtelenség kivitelezni szerinted s tudod, ebből az egész család ehet, ha van kicsi gyerek is...vagy te bort is adsz gyereknek...

S megkérdezheti, milyen süti legyen, hátha cukorbeteg-x érzékeny is van e ott..., de ezt is lehetetlen megoldani szerinted, "tisztelt" tintás-agyérgörcsös:)))

2020. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
37%

Szerintem lehet vinni ebben semmi nyalizas sincs, kedves gesztus. De azon sem fog senki megsértődni, ha nem viszel semmit.


Szerintem a saját süti, és a bolti bor, kávé, édesség is jó, de nem kell túlzásba esni egy közepes árfekvésű bőven elég. Szerintem a virág furcsa kicsit, én azt inkább akkor vinnék ha szülinap nevnap is volt nemrég.

2020. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Tálca sütit, amit te csináltál. Nem kell túlgondolni
2020. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
34%
Igen canobix én bort adok kisgyerekeknek és alkoholista is vagyok persze 😂 még szerencse hogy te normális vagy, azért áll kb minden válaszod 0-n bárhova írkálsz. És én még csak le sem pontoztalak.
2020. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%
Hát én nem örülnék neki, úgy venném hogy nyalizni akar a kis picsa - mínuszból indulnál
2020. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

14


Lehet nullázzák, de megfogadják a tanácsot s ez a lényeg;)

+egy full anonim ne verje már melle helyét, ha még egy nickre se képes birkaságaival:)

2020. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ami kötelező: egy kisebb csokor virág az anyjának. Ha ebéd, vagy ünnepibb vacsora: akkor még egy palack bor az apjának. Semmi más.
2020. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha meghívnak, illik vmit vinni - alapvető illemszabály, hogy vendégségbe üres kézzel nem megyünk. Vihetsz pl. házisütit, minőségibb bonbont, csokit, teát, kávét férfinak normálisabb üveg bort, nőnek virágot - ebből nyugodtan lehet szemezgetni, vagy megkérdezni, mit fogyasztanak szívesen, hogy ne legyen olyan malőr, hogy antialkoholistáknak alkoholt viszel :).
2020. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!