Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is illetlenség...

Szerintetek is illetlenség az, ha valaki semmit nem reagál az itt kapott válaszokra?

Figyelt kérdés
Engem nagyon bosszant, hogy sok kérdező arra sem méltatja a válaszolóit, hogy egy "köszi"-t benyögjön. Vagy ha további infóra lenne szükség, hogy érdemi válasz szülessen, akkor arra sem ír semmit. Akkor minek kérdez?
2010. aug. 2. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez néha tényleg zavaró.Visszakérdezek valamit én is,mert nem fogalmazott mondjuk egyértelműen,erre nem válaszol.
2010. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, pont erre gondoltam. Az ember segíteni szeretne, veszi a fáradságot és gépel (van, hogy egész sokat!) aztán semmi reakció... Elég kiábrándító.
2010. aug. 2. 12:36
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Velem volt olyan, hogy kérdeztem valamit, amire válaszok helyett jöttek a kérdések, de elromlott a gépem és 3 hétig nem volt. Persze, utána kaptam a "kérdező, még ennyire se tartasz minket?" tartalmú válaszokat.
2010. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, lehetséges ilyen is, de szerintem 100 esetből kb. 1 ilyen.
2010. aug. 2. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,de lehet olyan is,mint amit a 2. leírt.
2010. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ott is genitália-érlelő hőség van. Én is ilyenkor kérdezem a legfurcsábbakat.
2010. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg illetlenség, hogy a válaszokhoz további információra van szükség, akkor nem írnak.
2010. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En beallitottam, h kapjak egy emilt ha jon valasz a kerdesemre, de nem kuldenek csak 100bol 1szer.Es ezert sokszor meg sem neztem, mert azt hittem senki sem irt.
2010. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 5. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!