Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mit csinálnátok, ha egyedül...

Ti mit csinálnátok, ha egyedül lennétek, mert a régi barátokban csalódtatok és megromlott, ellapasodott a kapcsolat, és szeretnétek új barátokat szerezni ismerkedni? Ti hogyan ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Most pl teljesen egyedül lemennétek egy szórakozó helyre vagy egy romkocsmába? Vagy kimennétek a margit szigetre és ott random emberekhez megpróbálnátok odacsapódni? Szerintetek nem gáz? Nem lenne nagyon ciki? Nem néznének nagyon hüylének vagy nem röhögnének ki, hogy mi a f**t akarok tőlük így vadidegenként? Ti hogyan csinálnátok? Hogyan ismerkednétek?

Sajnos nagyon magányos vagyok, és attól, hogy a négyfal között ülök nem változik semmi.... Valamit lépni kéne. Csak nem tudom, hogy csináljam merrr induljak....

Egy két okos tanácsot nagyon megköszönnék.

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. júl. 24. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a családdal probálj meg egyet nyaralni a balcsin...itt van a net előtted bármire használhatod,kezdj el festeni digitálisan,perdze ha nem megy akkor 3D szobrászat is ott van,de ha ez se megy,akkor ott van a videózás is,ismerkedni másokkal az oldalakon,vagy tanulni angolul ha ki mész akkor jól jön majd, mert szinte csak azt értik, de 16 vagy akkor még jobb ha tudsz angolul, de ha kint a városban nézelődsz az is jó idő töltés főleg ha van kivel.
2018. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok. :(
2018. júl. 24. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
És nő vagy férfi mert az se mindegy? Mert akkor érthető miért nem sikerült még, pályát találnod!
2018. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Férfi
2018. júl. 24. 22:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért miben befolyásoló a nemem?
2018. júl. 25. 15:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz a magy semmit!
2018. júl. 28. 16:39
 7/7 anonim válasza:

Én szívesen barátkozom veled.


29/L

2018. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!