Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a velemenyetek a Nyugati...

Mi a velemenyetek a Nyugati aluljarorol? Az ott osszeverodott aljaneprol?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább a parkoló része idegesít amikor az aljaemberek mutogatják a parkoló helyet és ha nem adsz nekik pénzt szétkarcolják az autót meg leköpködik. Az aluljáróhoz nem nagyon tudok hozzászolni, mert nem járok le oda már jó pár éve, de a parkolóról megvan a véleményem.
2010. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindennep arra járok haza.

Kiszállva a mertóból, bűz, kosz, és rengeteg c.igány fogad, akik üzletelnek.Nagyívben (próbálom)őket kikerülni.Brrrrrrrrrr

2010. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó múltkor páromat és engem egy roma k.rva akart összeszedni... Undorító amúgy, utálom azokat, akik ott vannak. (persze nem a normális embereket).

Még a szórólapos is beszólt nekem, mondtam, hogy nem kell, mert tele volt a kezem és még neki állt feljebb!

2010. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy idoben arra jartam dolgozni, de elrettento ami ott van, Budapest szegyenfoltja es nem tesznek ellene semmit.A sok prosti, stricik, koldusok, csovesek, zsebesek, mind osszegyultek.A bev.kozpontot alig lehet lentrol megkozeliteni, mert eroszakosan akarnak parfumot eladni(jobb esetben}.
2010. aug. 4. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Borzalmas ami ott van, de aki tehetne ellene barmit is, az biztos nem jar arra...
2010. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó hogy már vannak térfigyelő kamerák ott és gyakrabban járnak arra rendőrök is!Én mindig határozott gyors lépetekkel átslisszolok ott, ha arra van dolgom,mert nem nagyon szeretek ott időzni!!Vagy van hogy az utcán menve hagyom ki az aluljárót..
2010. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég gáz az a hely. De Bp-n szinte minden csomópont ilyen... Pedig az aljanépek nélkül egész szép város lehetne. Az ember stressz nélkül nem tud a barátjára várni sehol.
2010. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!