Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a helyzetekről?

Figyelt kérdés
Többször jártam úgy, hogy reggel ültem be a kocsiba és lent a munkások bámultak mint a barmok és szövegeltek, hogy biztos az apja kocsija...máskor meg 20 éves srácok, hogy biztos céges kocsi, biztos nem az ővé stb...Mi ez a leértékelés, ha nem is ismernek...én mindenért megküzdöttem az életben.
2011. júl. 14. 10:51
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
...vagy például utcán egyik kérdi a másiktól rólam, hogy ez mivel foglalkozik, az tudja valahonnan és válaszol neki, mire az első kifakad ,hogy azt ő is meg tudja csinálni...ennyire kihozom egyesekből a kisebbségi érzést, bizonyittani vágyást?
2011. júl. 14. 11:00
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

irigyek


ne foglalkozz velük

2011. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Neked nem jön, hogy jól pontra tegyed az ilyeneket?
2011. júl. 14. 11:03
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

nem.


annál jobban semmi se bosszantja az ilyen emebereket, mintha levegőnek nézed őket.

2011. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 napietus ***** válasza:
38%
nem kell ezzel foglalkozni, irigyek :) nekem tleg apám vette az első 2 kocsimat, oszt'? ettől nem lettem se több, se kevesebb.
2011. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
-embereket
2011. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Ezek ilyen szóra se méltó állampolgárok.Legközelebb ha beszélnek hogy honnan van ilyen kocsid csak fütyöréssz vígan mintha semmi gondod nem lenne az égvilágon és pörgesd a kulcsot az ujjadon én is ezt szoktam utána garantáltan levegőnek nézzük egymást:)
2011. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát általában nem is nézek oda...megyek dolgomra, de fülem van és hallom hogy mennyire betegek egyesek.
2011. júl. 14. 11:57
 9/27 anonim ***** válasza:

> de fülem van és hallom hogy mennyire betegek egyesek.

[link]

2011. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

1. Ne szállj le az ő szintjükre, mert te is olyan leszel mint ők.

2. Valljuk be, azért van alapja, hogy ha egy 20 éves srác vagy egy szőke cicababa egy 10 milliós mercivel jár, akkor arra valószínűleg nem a két kezével teremtette elő a pénzt. Persze, vannak kivételek, de nem ez az átlagos.


Örülj, hogy te vagy a kivétel.

2011. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!