Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Voltatok már bulizni olyan...

Voltatok már bulizni olyan helyen, ahol csak pottyantós WC volt? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Most megyek egy buliba ami egy tóparton lesz és csak pottyantós WC lesz.Sátrazni fogunk,és nem tudom,hogyan fogom majd megoldani a dolgaimat.Éjjel hogy fogok eljutni a WC-ig ha pisilnem kell?Sötét lesz...és reggel ha nagydolog kell az nagyon ciki lesz,de van hogy nekem többször is kell mennem.Hogy lehet megoldani ezeket,hogy ne legyen ciki?Lány vagyok
2010. aug. 4. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

pottyantós wc? az semmi! Nekem annakidején volt egy kirándulás ahol a szabadba, bokorba intéztük a dolgunkat... hát hihetetlen kényelmetlen, én ilyen helyzetbe csak akkor megyek hha nagyon muszáj.

Szerintem telefon fényével világíts majd, vagy szerezz be zseblámpát.Reggel kelj korábban. Én is lány vagyok:)

2010. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs vagy sose volt olyan rokonod, akiknél csak pottyantós WC volt?

Nő vagyok és gyerekkoromban sokat nyaraltam a nagyszüleimnél, akiknél sokat segítettem meggyszedéskor, és olyankor a házat bezárták és csak a kerti pottyantóst tudtuk használni, nem csináltam belőle ügyet, ráterítettem pár lap WC-papírt az ülésre és nem volt semmi gond. A falu templomának lehet, hogy még mindig csak pottyantós WC-je van a hátsó kertben. A másik nagyszülőm korán meghalt, de ott se volt sokáig angol-WC csak pottyantós, mert szegények voltak és nem volt pénz, még a lakást is csak jóval a halála után tették lakhatóvá.

2010. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
5 felé már világosodik,kelj fel időben,míg a többiek horpasztanak.
2010. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A statisztikák szerint Magyarországon minden embernek van mobiltelefonja, szóval valószínűleg Neked is. A kijelző fénye remekül használható zseblámpaként. Bőven ad annyi fényt, hogy ne ess hasra semmibe. A pottyantós vécének megvan a maga romantikája, jól kipárnázod az ülőkét wc papírral és akkor nem lesz gond.
2010. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Én nem mennék ilyen tré helyre. Minimum elvárás egy normális fürdőszoba.
2010. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is pont most megyek egy ilyen helyre, falura, vagy község, nemtudom:D

Szóval éjszaka mobillal menj meg kérd meg egyik barátnődet h menjen el veled, mi is ezt csináltuk múltkor, ilyen erdős helyen voltunk, hát nem volt a legjobb, de ki lehet bírni.

2010. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
21:41 - Nyápic vagy, igazi sátoros táborban se voltál soha, igaz, mert tré a földön aludni? Mi lenne a hozzád hasonlókkal, ha hirtelen nem lenne hol lakni?
2010. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Hát, lehet, hogyha meglátod, h milyen a pottyantós budi, a természet lágy ölét fogod választani inkább...

Egyébként egyik sem akkora tragédia. Sötétben kiszemelsz egy szimpatikus, távol eső bokrot, és annyi. A pottyantós wcre meg ugyanúgy elmész, mint az angol wcre. (Csak egy tipp: vigyél fejlámpát, vagy legalább elemlámpát, mert sötétben botorkálni, meg guggolva célozni nem kényelmes).

A nagy dolog már kínosabb. Azt addig tartogatnám, míg hazaérek.

2010. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam egy ilyen buliban, de egyáltalán nem érdekelt a higénia ezen kérdése, pedig megvolt. Nekünk áltsuliban, alsóban is pottyantós volt. Csak a barátomat kellett mindig kikísérni, mert félt kicsit a setétben.
2010. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A zseblámpa jó ötlet, és vihetnél magaddal nedves vécépapírt, olyan, mint a nedvesített kéztörlő vagy sminklemosó kendő, csak direkt erre a célra. Tisztábbnak fogod magad érezni tőle (persze tisztább is leszel :)). Vigyázz azokkal az ételekkel, amikről tudod, hogy megártanak, a széntabletta is jól jöhet. Az, hogy a normális működésedet intézed, igazán nem ciki, a lányok amúgy is sokszor járnak vécére, senki nem fog megütközni rajta, ha többször visszamész, azt meg végképp nem kérdezi senki, nagy- vagy kisdolgod volt, vagy netán tampont cseréltél. Csak ne görcsölj rá erre a problémára, mert akkor a bulit sem fogod tudni élvezni.
2010. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!