Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Voltatok már bulizni olyan...

Voltatok már bulizni olyan helyen, ahol csak pottyantós WC volt? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Most megyek egy buliba ami egy tóparton lesz és csak pottyantós WC lesz.Sátrazni fogunk,és nem tudom,hogyan fogom majd megoldani a dolgaimat.Éjjel hogy fogok eljutni a WC-ig ha pisilnem kell?Sötét lesz...és reggel ha nagydolog kell az nagyon ciki lesz,de van hogy nekem többször is kell mennem.Hogy lehet megoldani ezeket,hogy ne legyen ciki?Lány vagyok
2010. aug. 4. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
18%

"Vigyázz azokkal az ételekkel, amikről tudod, hogy megártanak, a széntabletta is jól jöhet."


Minek? A wc miatt?

Kérdező, nyápic vagy. Mit csinálj? Menj wc-re, lesz papír, ha mégse, vigyél, elvégzed a dolgod, visszamész, kezet mosol. Nem fertőtlenítővel, sima víz is jó. Kész.

Hogy egyeseknek milyen fantasztikusan irigylésreméltó életük van...ezen problémáznak. Helyedben a kullancsokon stresszelnék inkább, az talán fontosabb téma.

2010. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A nedves WC-papírt mondjuk én is használom, de ilyenre még eszembe se jutott, én azért használom, mert a fenekem a normál WC-papír miatt ki szokott sebesedni, vérzik, úgyhogy dolgom végeztével az utolsó törlést mindig nedves papírral végzem el.

De a pottyantós WC miatt igazán nem kell aggódni, régen csak olyan volt, sőt, akadt idő, amikor még olyan se. Egyes kutyagazdikat még az se érdekel, ha ebük a járdára (vagy a lépcsőház földszintjére) végzi a dolgát, de azért ne róluk vegyél példát, csak nem kell túlreagálni. :-)

2010. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó előttinek: azért írtam, hogy jól jöhet a széntabletta meg az óvatos étkezés, mert táborban, kiránduláson, sátrazáskor a szokásosnál is kellemetlenebb a hasmenés, különösen akkor, ha valakinek -- bármilyen okból -- a vécézéssel kapcsolatban gátlásai vannak. Hogy a kérdező miért ilyen, az más kérdés, mindenesetre nincs vele egyedül, nem kell bántani. Nyilván vannak súlyosabb problémák is, de nem csak extrém sorskérdésekben lehet itt tanácsot kérni.
2010. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!