Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most hívtak meg életemben...

Most hívtak meg életemben először esküvőre. Mik az alapvető etikettek, hogyan kéne felöltöznöm? 30/F

Figyelt kérdés
Gáz vagy nem gáz, sose voltam korábban eskuvon. Egyreszt nem volt olyan barati korom, meg baratnom sem, igy csak instakepeken lattam, milyen is egy eskuvo. Most az egyik baratom hazasodik, es vegre engem is meghivtak. Mire erdemes keszulni, mennyire kell unneplobe oltozni? Szokas vinni valamilyen ajandekot is? Nagyon koszi ha leirjatok a tapasztalataitokat.

2020. szept. 12. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10: kinél hogy. Semmi sem alapvető már ezzel kapcsolatban.
2020. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
4 milka egy ilyen fenyuzesert? Hat kinek mi. :)
2020. szept. 22. 10:34
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen összegeket elköltenek egy esküvőre. A 4 millió teljesen átlagos szerintem. Más kérdés, hogy mi értelme van ennek egy napnyi élményért, ami előzetesen közel egy év idegeskedéssel-szervezéssel jár.

Ami váratlanul érhet, hogy szokott lenni menyasszonytánc, amire szintén érdemes pénzt tartogatni. Én úgy csinálnám, hogy adnék 30 ezret ajándékba borítékban, és még 5-10 ezer forintért (akár többször) megtáncoltatnám a menyasszonyt. De érdemes megkérdezni, hogy lesz-e ilyen, mert ha nem, akkor lehet egyben odaadni az erre szánt összeget.

2020. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!