Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Albérletet árusító hölgy...

Albérletet árusító hölgy kifejezetten hölgynek ("...utcában 1 fő tanuló vagy dolgozó hölgynek albérleti szoba kiadó.)" adna ki egy nagyon jó szobát ami engem nagyon érdekelne de sajna fiú vagyok... hogy írjak levelet,hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

úgy gondolom egy jól megírt levél talán meggondolásra késztetné...


egyébként vajon miért van ez, hogy minden 4-5. lakásba csak hölgyeknek adnak ki szobát?


2020. dec. 6. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolják, hogy könnyebb őket kezelni, rendesebbek, szebbek, és esetleg még némi pluszt is adnak majd a szobáért.
2020. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kérjél ajánlást az előző albérlet tulajdonosától. Te írd meg és tegyél hozzá elérhetőséget is. Neki csak aláírni kelljen. E mellett egy munkáltatói igazolás, vagy esetleg bankszámla kivonat is segítene.

Minél jobban ellenőrizhető a bérlő fizetőképessége és pozitív hozzáállása annál inkább adják ki neki a lakást.

Ezzel sok női bérlőt is meg tudsz előzni.


Ha hölgy a tulajdonos és kiadja egy ismeretlen pasinak, akkor később előfordulhat, hogy piál és bebaszva a testi erejével felléphet a tulajdonossal szemben az esetleges vitás ügyeknél. A nők sokkal visszafogottabbak és sokszor inkább konfliktuskerülők.

Nem sokan kérnek pluszt lakásért. Az előző válaszoló sok mindenben téved, de gondolom férfi és magából indul ki.

2020. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
eddig kolléigumban laktam, munkáltatóit nem tudok kérni, mert nincs munkahelyem tekintve hogy hallgató vagyok
2020. dec. 8. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!