Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Vannak (rendes) szavak, amik...

Vannak (rendes) szavak, amik kifejezetten irritálnak? Nem becézésekre vagy rövidítésekre gondolok.

Figyelt kérdés

Tehát nem arra, hogy tejci vagy ubi és társaik, vagy nem amikor csak simán helytelenül ejtik ki (pl. posta = póóósta) hanem rendes szavak, helyes formában, amik mégis irritálnak, zavar a hangzásuk stb.


Nekem ilyen például a tunkol és az emlő.


2020. okt. 10. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Csücsök :D Annyira borzasztó egy szó, de tényleg.
2020. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Vércse, szürcsöl, melltartó, nyammog, abrosz, kelengye, cici, krapek, budi, csupor, fenegyerek


És nekem is a csücsök, de véletlenül a pirosra nyomtam az első válaszoló értékelésénél, ne haragudj

2020. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ez olyan hülyeség, hogy nem lehet az értékelést visszavonni, vagy módosítani, nekem is volt már olyan. Főleg telefonon.
2020. okt. 10. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Pedig már épp meg akartam sértődni. :-)
2020. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az ostya és a szatyor 😂 valamiért bántja a fülem
2020. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
A bocsánat szó, és a hozzá tartozó jelentés, ami felcseszi az agyam(a szó kimondása után úgysem fog változtatni magán az ember, főképp nem másért, így nekem eléggé hasztalan és idegesítő, de igazából csak gondoljatok bele, nincs igazam?)
2020. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Sekrestye!!! Tudom, hogy nem illő, de mikor egyetemen valaminek a kapcsán szóba került a sekrestyés, talán egyházi gondoskodás, egy hétig vihogtunk egyik barátnőmmel, annyira hülye hangzása van. :D
2020. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Párom. Főleg amikor valakinek havonta másik van.
2020. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
A Zuram
2020. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
GyerMek, tudniillik, "kapás van", szerelmeskedés, ebcsont beforr
2020. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!