Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik a helyes reakció ebben...

Melyik a helyes reakció ebben az esetben? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Egy ismerős, aki a közelemben lakik, a járvány előtt kb. évente kétszer-háromszor találkoztunk. Nagy rajongója különböző összeesküvés elméleteknek, ha ott vagyok ezekkel traktál. Fel is ajánlotta erőszakosan és kedvesen is hogy csatlakozzak, járjak el ilyen előadásokra. (covid előtt) Mit tennétek ilyen esetben? Megmondanátok hogy nem érdekel vagy kimenteni magatokat elfoglaltságra hivatkozva? Csak véleményekre vagyok kíváncsi. Meg, hogy nem sértődne meg-e az első válaszon...

2020. dec. 8. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Elküldeném úgy, hogy vissza se találjon.

-1 gyagya,erőszakoskodó ember.

Veszteséged?

2020. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt tanárom, így egy felszínes viszonyt fel kell tartanunk. Osztálytalálkozón is összefuthatunk a jövőben.
2020. dec. 8. 12:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is akarok belegondolni, hogy az aktuális diákjait mivel

traktálja.

Max jónapot,ha találkoztok, és menni a dolgodra.

Nem állnék le vele, olyanról beszélni ami nem érdekel.

Osztály találkozót a tudta nélkül is szervezhettek

2020. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bármilyen viszonyt fenntartanod egy olyan emberrel, aki nyilvánvalóan csak fáraszt az agymenéseivel? (Ha nem így lenne, nem írtad volna ki a kérdést.) Az, hogy ez az illető történetesen a tanárod, nem jelent semmit, felesleges egy osztálytalálkozó miatt stresszeleni, amit kb 5-10 évente szerveznek. Én udvariasan de határozottan a tudtára adnám, hogy nem vagyok vevő az efféle dolgokra és minden kapcsolatot megszakítanék vele, különben a jövőben ugyanúgy fárasztana a teóriáival. Bocs, de az ostobasággal nagyon intoleráns vagyok, szerintem te se jópofizz vele, főleg ha erőszakosan traktál a dolgokkal.
2020. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Még az igazgatójának is érdemes lenne szólni, mert amit csinál, az félretanítás, és nagyon veszélyes a diákjaival szemben.

Remélem, legalább 18 év fölöttieket tanít?

2020. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem az óráján, hanem vendégségben traktál ezekkel, tanítási idő alatt nem, pláne mivel angoltanár és nem történelem. Amúgy jószívű meg minden, csak magányos meg kissé tolakodó ezekkel a dolgaival.
2020. dec. 9. 08:37
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindegy, akkor is félretanítás.

Az igazgatónak beszélnie kellene vele.

2020. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam, de nem akarom tönkretenni meg a nyugdíj határán áll.
2020. dec. 9. 13:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a diákokat figyelmeztesd.
2020. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozz vele. Azt megmondhatod, hogy te ebben nem hiszel, ezért nem veszel részt ezen az előadáson.
2020. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!