Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen gyakran tapasztaljátok,...

Milyen gyakran tapasztaljátok, hogy flegma a pénztáros?Mit szoktatok csinálni ha ilyen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben különböző nagyobb üzletláncokban is azt tapasztaltam, hogy az esetek 70%-ban a 20-25 közötti női pénztáros flegma, köszönni nem tud, szinte dobálja az árumat, és kezd tele lenni velük a hócipőm.

Nem akarok senkit sem bepanaszolni, meg nem akarok kötekedni/balhézni.Elhiszem, hogy sz_r, vagy hogy fele annyit keres mint a covid előtti munkájával, de akkor miért kell pénztárba ülni? Menjen polcot pakolni.

Leginkább az bosszant, hogy sem köszönni, sem elköszönni nem tudnak, még a flegmázásra azt mondom, hogy bebeszélem magamnak, de a köszönést avagy annak hiányát biztosan nem.

Most tényleg álljak ott, és köszönjek akár ötször egymás után mindig egyre hangosabban amíg nem köszön vissza?


Nem tudom, hogy más milyen gyakran tapasztalja, de tényleg Auchantól kezdve a Sparig újra és újra más pénztárosokkal találkozok, és már előre sejtem, hogy ki a néma Bob.

Persze nem néma, csak egy tapló aki nem tud köszönni.

Az is fura, hogy az idősebbek hallják ahogy köszönök, a fiatalabbak meg nem. (tisztelet a kevés kivételnek).

Szóval azt gondolom, hogy megfelelő hangerővel szoktam üdvözölni őket.



2021. febr. 4. 06:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

annyira nincs rossz tapasztalatom, mondjuk ritkán járok boltba.

tavaly megálltunk egy közeli kisvárosban, egy CBA-ban, ott is bizonyára több diplomával és felsőfokú nyelvvizsgával fiatal kasszás lány nem köszönt. Gondoltam, szóvá teszem, de inkább hagytam.

Inkább a nemzeti dohányboltokkal van rossz tapasztalatom: sokszor köszönni nem tudó 25 év körüli buta libák az eladók.


de most őszintén kérdező, nyilván ilyen helyeken jobbára olyanok dolgoznak, akiknek nincs normális végzettségük, vagy piacképes tudásuk. Sokat nem szabad várni tőlük.

2021. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
10. válaszolót vajjon miért pontozták le????
2021. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyre kevésbé érdekel.


Magyarországon az emberek többsége frusztrált és bunkó, ez egy elég elmaradatott társadalom.

Szinte csak Aldiba járok, és még ott is van 1-2 flegmázó lány, vagy olyan, aki látványos magáz, mikro tegezve köszönök, miközben nálam idősebb idegenek tegez.

Ha nagyon bunkó lenne, nyilván tennék valamit, de engem már nem érdekel a frusztrált magyar kisemberek vergődése.

2023. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!