Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mivel büntetnétek azokat,...

Kokas Lajos kérdése:

Mivel büntetnétek azokat, akik az erdőbe viszik a szemetüket?

Figyelt kérdés
Van olyan aki ezt normálisnak tartja?
2010. aug. 21. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
20 nap elzárással.
2010. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
...vagy 20 nap közmunkával, lehetőség szerint szemétszedés.
2010. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Közmunkával, ami szemétszedés, és 30.000 bírság.


Persze a büntetés bármilyen mértékű lehet, ha az, akinek hatalmában áll kiszabni, nem tudja kit kell elkapnia...

2010. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

Én azt a hivatali embert büntetném meg aki nem rakatott ki egy bárki által használható szemetes konténert.

Csak egy picit gondolj bele : Ha volna egy olyan nyilvános szemetes konténer ahová bárki bedobhatja a szemetét,volna olyan lüke ember aki mégis kicipelné az erdőbe a lomját ? Na ugye hogy nem !

2010. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Prímás Lancelot ***** válasza:
2010. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Valami hülye moldvai románok a szomszédban egyenesen az ablakon dobják ki a szemetet, mert még nem hallottak szemeteskukáról. Az út közepéig áll a szemét. Velük mit csinálnál?
2010. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
19:45 Nem kis szemétre gondoltam. Ma a szokott erdei útvonalamon egy komplett tatarozás teljes szemetét találtam. Félek, hogy egyszer összefutok egy ilyen ...-tal, elég heves a vérmérsékletem.
2010. aug. 21. 20:30
 8/24 anonim ***** válasza:
Elvinném egy olyan istenes szemétlerakóhelyhez, és kesztyű nélkül, kézzel az egészet átpakoltatnám vele úgy egy kilométerrel arrébb. Valószínűleg meggondolná, hogy dob-e el még valaha életében bárhol szemetet.
2010. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

hát nézd attól függ, mert a kérdés elsősorban: miért viszi valaki az erdőbe a szemetét?

Csak nem azért, mert édesapám munkahelyén kicserélték a hűtőt, régit elvitte a szeméttelepre, mondták negyvenezer lesz, mondta tegyék vissza az utánfutóra. (jó nem az erdőbe vitte, hanem vissza a főnőkének)

4 autógumi lerakása szintén horror összeg (nem az erdőbe vittük, hanem itthon gyűlnek)

sittet 5ezerért rakhattunk volna le (nem sok volt, az utánfutó alján pár betondarab)( jó nem az erdőbe vittük)

A régi pala (tető)egy-két telep van ahol átveszik, szállítással, lerakással horror összeg szintén

Ez évekkel ezelőtt történt, azóta változhatott a szeméttelepek hozzáállása, de úgy hiszem semmit, mert itt mifelénk is a telep üres az erdő tele van.

2010. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ezt írod :

"19:45 Nem kis szemétre gondoltam. Ma a szokott erdei útvonalamon egy komplett tatarozás teljes szemetét találtam. Félek, hogy egyszer összefutok egy ilyen ...-tal, elég heves a vérmérsékletem."

Én azt javaslom ne állj te neki senkit megverni mert abból is csak bajod lehet.

Azt próbáld inkább elintézni ,hogy ott nálatok is legyen egy - két olyan ingyenes szemét/sitt/törmelék/autógumi/stb lerakókonténer ami most nincs,és hidd el soha többé senki nem viszi be az erdőbe a szutykát.Azt értsd meg hogy rá van kényszerülve a nép ,mert csak az erdőben lehet ingyen lepakolni,sehol másutt.

De amíg ezt nem oldják meg , addig viszont álszent dolog azon fölháborodni ,hogy miért az erdőbe ürítenek az emberek.

2010. aug. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!