Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik egy hosszú hajú nőnek...

Illik egy hosszú hajú nőnek teljesen kibontott hajjal mutatkoznia?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok, korábban ez a dilemma fel sem merült, de mostanában mégis úgy érzem, hogy illetlen a hosszú hajat szabadon hagyva "mutogatnom". Mintha nem lennék szalonképes állapotban.

2021. aug. 26. 14:59
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
93%

Bennem ez a kérdés még nem merült fel.

Szerintem igen illik, ahogy jónak érzed.


Miért számíthat ez illetlenségnek?

2021. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
12%

"mert a hosszú haj ékessége a nőknek"


Én személy szerint nagyon preferálom aa hosszú hajú lányokat, szerintem sok férfi társam is. Két dolog miatt javasolt összefogni a nőnek a haját:

2021. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Persze, miért ne?
2021. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
9%

1. Ne keltsen a férfiaknban bűnös gondokatokat.


2. Enok könyvéből kiderül hogy az asszonyok szépsége, főként a hajuk miatt csábultak el az angyalok, hogy feleséget vegyenek maguknak az emberek közül. Valószínűsíthető hogy az idők végén újra megpróbálják a keveredést (manapság erősödik az ufo propaganda).

2021. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Van, ahol vallási előírás tiltja a női haj mutogatását.

Van, ahol még tartja magát a régi szokás, hogy férjes asszony nem mutatkozik kibontott hajjal.

De ha egyik sem érint téged, akkor kizárólag rajtad múlik, hogy az adott helyzetben összefogva vagy kibontva érzed-e megfelelőnek.

2021. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én praktikus okokból fogom össze kontyba. Tömött buszon ne irritáljon másokat, hogy belóg más arcába, főzéskor ne hulljon az ételbe, edzés alatt ne zavarjon, és munka közben is jobban szeretem összefogva. Tényleg csak otthon, családi körben van kiengedve.
2021. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Én férfiként hordom kiengedve a hosszú hajam, nem érzem iletlennek magam.
2021. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok, hosszú a hajam, ha akarom kibontom. Szabad országban élünk, szabad emberek vagyunk.


Te minek érzed magad? Rabszolgának, vagy valami alárendelt lénynek, hogy szégyeled a hosszú hajad? Ha valami bajod van a hosszú hajaddal akkor vágd le rövidre.

2021. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy szégyellem, mert imádom, nem szeretnék rövidet. Az nem zavar, ha másoknak nincs begumizva vagy befonva pl., de én mégis úgy érzem magam, hogy idegenek előtt mégiscsak illetlenség. Mintha fel akarnám magamra hívni a figyelmet. De ez az érzés is csak mostanában jött
2021. aug. 26. 17:20
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Sosem értettem azokat a hosszú hajú nőket, akiknek mindig kontyban van a hajuk.
2021. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!