Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire illendő bemenni a...

Mennyire illendő bemenni a férfi WC-be, ha hosszú a sor a női előtt?

Figyelt kérdés
A pasik úgyis piszoárba pisilnek, a sok WC pedig ott van üresen.
2018. szept. 21. 16:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire. Várd ki a sorod légyszíves. Ha én bemennék a női wc-be, azt mondanád rám, hogy perverz vagyok.
2018. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Igen , várd ki ott sorod. Beszéljétek meg egymás között hogy ne klozeton ülve pletykáljatok és akkor halad a sor.

És mit szólnál ha a férfiak is bejárnának a nőibe.

2018. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem illik, de szükség törvényt bont. Többször előfordul, hagy pl. beérkezik egy autóbusz,nagyobb részt női utasokkal. Ha a fiúk végeztek, egy ott marad az ajtónál, hogy idegen ne menjen be és a nők is bemennek elvégezni a dolgukat. Sokan idegenkednek tőle, de még mindig jobb, mint egy "baleset".
2018. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Bezzeg ha én mennék be a nőibe hasonló ürüggyel, már hívnák is rám a tekeseket, miközben a hölgyek úgy visítanának mintha valami tényleges erőszaktétel esete forogna fenn...
2018. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
16:38 : Dramatizáljátok a dolgot, miközben egymás mellett pisiltek nyilvánosan... Miért lenne az akkora baj, ha a nőknek sem kellene 20 percet várniuk?
2018. szept. 21. 16:40
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, most komolyan nem zavarna, ha bemennék melléd szarni a női wc-be, mert kell?
2018. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
16:41 : Nem életszerű, ugyanis a férfi WC-ben ritkán lehet sor, én még sohasem láttam.
2018. szept. 21. 16:46
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Illendőbb, mint bepisilni. Én mentem már be női mosdóba, mert a férfi zárva volt. Bekiáltottam, hogy jövök, senki ne ijedjen meg, csak pisilni akarok. A hölgyek egy picit kuncogtak, hú izgi volt, hogy egy férfi van a női mosdóban, meg volt a heti pletyka téma, de nem hívták rám a rendőrséget.
2018. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
#7 Nem az volt a kérdés, hogy életszerű-e. Egyébként meg igenis az, mivel nekem volt már, hogy a munkahelyemen várnom kellett, mert tele volt a férfi wc. Mégis kibírtam valahogy.
2018. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
16:53 : Mindenütt kevés fülke van a női WC-ben és mi nemtudunk máshova pisilni. Szóval szerintem teljesen más.
2018. szept. 21. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!