Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek nem gáz, ha anya...

Tinker Bell kérdése:

Szerintetek nem gáz, ha anya és lánya ugyanúgy néz ki?

Figyelt kérdés

Ismerek egy ilyen családot. Nagyon gazdagok és az anyuka ugyanúgy néz ki mint a lánya. Ugyanolyan szőke, ugyanolyan ruhákat hord, tisztára azt hiszi magáról, hogy ő is 18 éves, pedig közelebb van az ötvenhez,mint a negyvenhez...

Ezt annyira gázosnak találom. Olyan nevetségesen néznek ki együtt, mert természetesen együtt járnak "shopingolni". Egymás barátnői, amivel nem is volna baj, ha nem azért lenne így, mert a kiscsaj egy pökhendi, kivagyokmivagyok alak...


Mit gondoltok a ilyen családokról?


2011. aug. 31. 11:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Miert baj ez? Inkabb legyen egy Anya apolt, mint elhanyagolt,s mint irod is, hogy nagyon jo a kapcsolata a lanyaval.
2011. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Persze, legyen ápolt. Nem is ezzel van a baj, mert az én anyám is ápolt, de mégsem akar úgy kinézni mint egy húszéves! A kettő között óriási különbség van. A csajnak a modorából kiindulva nincsenek barátai...
2011. aug. 31. 11:46
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem inkább a lány szokta utánozni az anyját. Ugyanolyan frufrut vágat pl., stb. Ne feledjük el, az anya volt előbb.
2011. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát persze, de akkor is ízléstelennek tartom, hogy az anyját ha meglátod hátulról, úgy néz ki mint egy 18 éves,aztán megfordul és rájössz, hogy több mint kétszer annyi... =o)
2011. aug. 31. 11:55
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Irigy vagy a penzukre, meg hogy any-lanyanak jo kapcsolata van.
2011. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Figyelj csak! Egyáltalán nem vagyok irigy, mert meg van mindenem az életben, ami csak kell: jó munkahely, pénz, családi háttér. El sem tudod képzelni, hogy milyen a kapcsolatom az Anyukámmal...


Nem ez volt a kérdés! Köszönöm az értelmes válaszod!

2011. aug. 31. 12:23
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
....szerintem ezzel nincs gond. Most konkrétan a kinézetre gondolok. Nálam a viselkedés, és a másokhoz való viszonyulás a meghatározó.
2011. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nincs velük gond.
2011. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod nem mindenkin látszik úgy a kor, mint a nagy átlagon!

Tévhit például, hogy minden nő meghízik idős korára, de főleg ha gyereket is szült. Nem! Ez inkább testalkat kérdése, és a sportos életmódé.


Pl anyám csak néhány kilóval több nálam, én valamivel vékonyabb vagyok nála, de amúgy tök ugyanolyan alak...

A haját festi, mert a mai 50 évesek már nem szeretnek őszhajúak lenni.

Öltözködést tekintve pedig: hát nem jár mindig sötét ruhában, miért kéne? Persze nem is csiricsáré pink vagy narancssárgában, de halvány pasztellszínű ruhákat felvesz. Térdig érő szoknyákat is, hisz jól áll neki nem kövér. Na természetesen miniszoknyát azt nem... bár azt én sem...


Tehát tök hasonlóan nézünk ki, csak közelről lehet megállapítani, hogy ő idősebb...


A kinézet tehát egy dolog, adottság, odafigyelés, megszokás.


Az, hogy sülve-főve a lányával van valaki, az viszont nem túl egészséges! Jó hogy tudnak egymással beszélgetni és foglalkozik a lányával, de akkor most ő maga unatkozik és telepszik rá a lányra? (Nincs neki férje?..)

Vagy a lány annyira félős, hogy nem tud nélküle cselekedni?

hm.

2011. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Fu, nagyon intelligens vagy a jo munkahelyeddel, penzeddel, meg mindeneddel, kozben zold vagy az irigysegtol. Fogadom, annyira nem erzed jol magad, hogy szemukbe megmond mit gondolsz roluk.
2011. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!