Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szeretnétek tetoválást vagy nem?

Szeretnétek tetoválást vagy nem?

Figyelt kérdés

Magatoknak szeretnétek-e tetoválást vagy ha már van akkor esetleg megbántátok-e?

Illetve a párotoknál számított hogy tetovált vagy sem?

Köszi a válaszokat:)



2021. okt. 17. 16:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
40%
Nem érdekel ha a másik tetovált egészen addig amíg nem viszi túlzásba. Nekem még nincs, de idővel lehet beújítok 1-2-re
2021. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nekem testidegen és tájidegen a tetoválás és a páromon sem tetszene. Ahogy az összes ilyen hóbort (lukasztás, égetés, vágás…). Primitívnek tartom.
2021. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Nincs, nem is szeretnék. És azt szeretem, ha a férfin sincs.
2021. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem szeretnék. N
2021. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem szeretnék, tőlem idegen.

A tetoválás a börtönkultúrából deriválódott divattá.

2021. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Börtönkultúra keveredett az állattenyésztés billog-jával (bélyegzőjével), ahol a tüzes billog-ot rányomták a szarvasmarha bőrére.
2021. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mindig tetszettek a szép, ízléses tetkók. Ha valaki nagyon ki van varrva, azt már túlzásnak tartom, de az is nézhet ki jól.

Párválasztásnál egyáltalán nem szempont.

Rajtam egy tetkó van, ami amellett, hogy tetszik olyan dolgot jelképez, ami egész életemben meghatározó volt, jelenleg is a legfontosabb számomra, és a legnagyobb boldogságot adja az életemben. Így természetesen nagyon örülök, hogy van róla tetoválásom. Olyan helyen van, ahol számomra jól látható. Mielőtt megcsináltattam, már egyenesen úgy éreztem, hogy hiányzik rólam.

N

2021. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Egészen 27 éves koromig szerettem volna,de valahogy kimaradt és nem találtam olyan mintát,amire azt mondtam volna,sosem bánom meg. Most örülök,hogy nem csináltattam. Férjemnek sincs,de egyébként nem zavar máson amíg po.nincs egy f.sz a homlokán. :D

33/n

2021. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

A tetoválásnak a különböző törzsi kultúrákban megvolt és megvan a szerepe.Beavatás..stb.

Viszont errefelé általában nem ezért csináltatják. És én nem fizetnék azért ,hogy fájdalmat okozva a bőrömre varjanak valamit. Divatból vagy mert tetszik egy ábra,idézet vagy kép...

2021. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Szeretnék majd. Valamit ami a közember számára is megmutatja, hogy fényes istenszolga vagyok.
2021. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!