Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szeretnétek tetoválást vagy nem?

Szeretnétek tetoválást vagy nem?

Figyelt kérdés

Magatoknak szeretnétek-e tetoválást vagy ha már van akkor esetleg megbántátok-e?

Illetve a párotoknál számított hogy tetovált vagy sem?

Köszi a válaszokat:)



2021. okt. 17. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Van, nem bántam meg, sokkal többet is szeretnék még, ha lenne rá pénzem. Másokon is nagyon tetszik, kivéve, ha fantáziátlan tucatmintákról vagy olvasztott cipőtalpból készült sittes varratokról van szó.
2021. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
67%
Még nincs, de szeretnék,és jelenleg több is tervben van. Párválasztásnál igazából mindegy, hogy a kiszemelt lánynak van-e vagy nincs, nem ez fog dönteni.
2021. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmi közöm a másik ember bőréhez. Én nem leszek attól boldogtalanabb vagy szegényebb, hogy mi van a másik bőrén. Ő neki így esik jól. Van tetoválásom, szeretnék is még, de ha nem lenne, akkor is ezt gondolnám: skh.
2021. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
84%
Imádom, hogy aki azt meri írni, hogy szeretne, meg tetszik neki csontig le van pontozva. Aki meg megszállott tetoválás ellenes az egekig van pontozva. Ezek után már kedvem sincs leírni. Csak akkor nem értem mi értelme volt a kérdésnek, ha anélkül nem lehet elmondani a véleményünket, hogy le legyünk pontozva.
2021. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!