Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek József Attila...

Szerintetek József Attila tényleg megcsinálta az anyját?

Figyelt kérdés
A "Szabad ötletek jegyzéke" című írásban lehet olvasni a költő anyjával folytatott egyedi viszonyaról. Mi a véleményetek, igazak a leírtak?

#család #József Attila #Progresszív gondolatok
2022. aug. 24. 08:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, együtt hált vele
Nem hált együtt vele
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A szabad ötleteket beabszintozott állapotban írta, túl sok ihlet érkezett és kitört belőle...
2022. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

1. Válaszolónak, igen megcsinálta mert tudjuk, hogy borban az igazság.


Ha írsz valamit papírra magadnak, amit elvileg sosem talál meg senki. Akkor oda minek hazudnál? Semmi értelme nem lenne. A paichológusa adta neki az ötletet, hogy írjon le mindent ami eszémbe jut. Nyilván könnyíteni akart a lelkén. Így leírta.

2022. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
59%
Elég zavaros írás az. Utal rá, de nem biztos, hogy csak vágya volt ez a dolog.
2022. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Utal rá? Idézem! "...kinyaltam az anyám picsáját, de nem mertem a fa@#$omat a szájába tenni, nehogy leharapja... hasonló volt ahogy me$#@asztam a keresztanyámat neki nem mertem ezt a perverziót ajánlani... kinyaltam az anyám seggit,ő ezt akarta! S aztán váratlanul rámrontott, hogy basszam meg" ezt hangsúlyozom, hogy idézet!!
2022. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
14 éves volt, mikor az anyja meghalt, és akkor már egy ideje nem is vele lakott, hanem a szabadszállási rokonainál, a hírt is ott kapta.
2022. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4


Ady meg azt írta, hogy Góg és Magóg fia, pedig Lőrinc volt az apja...

2022. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
4%
#5 de elotte meg jol leteperte es lettek ikreik halala elott
2022. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Beteg ember dühös képzetei. Műveletlen embernek nem szabad olyan könyveket olvasnia, amit nem tud értelmezni.

A Szabad ötletek jegyzéke pszichológiai módszer. Asszociációs feladat. Spontán mi jut eszébe dolgokról, képekről, szavakról. Szó nincs arról, hogy megtörtént dolgokat írna le.

Inkább vidd le a macskádat sétálni.

2022. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jégszív ***** válasza:

A válaszokon túlmenően:

Neked ez a legfontosabb a költő életművéből...!?

2023. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!