Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az,hogy valaki még...

Miért van az,hogy valaki még csak 2-3 hónapja van együtt az aktuális párjával,(legtöbbször gyorsan szét is mennek) de a párja szüleit már anyósnak, meg apósnak szólítja beszélgetésnél? Vagy anyós,meg após jelölt?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy ez a 20 évesek körében nagyon nagy divat,hogy még szinte semmi sem komoly egy kapcsolatban, de máris megy az anyósozás, meg apósozás. Mostanában lett ez ilyen nagy divat?Anyukád, meg apukád, vagy Juliska néni,és Pista bácsi után..
2023. febr. 22. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez az anyósjelöltezés csak vidéken megy… de borzalmas szerintem is
2023. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez mindig igy volt vidéken
2023. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Viccesnek gondolt divat, ennyi.

A barátnőt is szokták úgy emlegetni, hogy "az asszony", vagy a tizenéves lány úgy beszél a barátjáról, hogy "az uram". Az benne humor, hogy anakronizmus.

2023. febr. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!