Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szokták az emberek...

Miért szokták az emberek pisilésnél kigombolni a nadrágot?

Figyelt kérdés

Én csak úgy szoktam, hogy lehúzom a sliccet és már eresztem is neki a bestiát.

De sokszor hallom, hogy a mosdóban az övet csatolják vissza, meg úgy csinálják, hogy kigombolják a nadrágot, övet kilazítják, le a sliccet és úgy.

Én csak a sliccet húzom le és azon csalogatom ki, az övet és a nadrág gombot nem bántom.


Miért szokták a nadrágot kigombolni, nem erre való a slicc, hogy azon a nyíláson lógassuk ki?


2023. márc. 16. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg féle emberi szokás van. És közülük csak kevés magyarázható nehezen. E témában is ez a helyzet. nem vagyunk egyformák. Sőt, a nadrágok se egyformák.
2023. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy kettőt tekersz rajta, és úgy pisilsz.
2023. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok függ az emberi alkattól meg a ruházat milyenségétől.
2023. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Belegondolok abba, hogy a vizelésen felül el kell még igazítanom három réteg gatyát, három réteg betűrt trikót, három pulóvert a mínusz húszban, azt próbálnád meg egy olyan lukon keresztül, hogy az öklöd se fér be. Jó, értem, ti ültök egész nap a fűtött plázában egy szál pólóban, nyáron nekem is egyszerűbb elővenni.
2023. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4, de így meg ki kell tűrnöd, elvégezned a dolgot, újból visszatűrni, begombolni a nadrágot, meg az övet bekapcsolni.

És ezt nem csak olyanok csinálják akik -20 fokban vannak.

2023. márc. 16. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem reagáltál a kettesre.

Próbáld meg két helyen meghajlítani, és úgy pisilni vele.

Ha sikerül is - beszorul egy elég szép adag, és amikor elengeded, az megy a gatyába.

Ez nem a hosszú élet és a jó egészség titka.

Akkor már jobban jársz, ha inkább mindent leveszel addig.

2023. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De miért hajlogatnám, csak fogom és kilógatom, nem kell ezt csavarni. Kilógatom, hátrahúzom aztán mehet a vízsugár. Jó hogy nem bukfencet is akarsz közben csinálni.
2023. márc. 16. 21:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, feltűnt-e, de ha közben van legalább 3 ruhadarab, akkor ezt már nem lehet megtenni.

Valami biztos szorítani fogja valamilyen irányból, és akkor az jön, amit írtam.

2023. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De minek annyi ruhadarab, ott tárolod a fél ország gazdasági növekedését?

Meg ha lenne is ott annyi, nem tudod kibújtatni a kigyót? Az enyém simán átmegy a sűrűjén.

2023. márc. 16. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1 írta: "a nadrágok se egyformák." Van olyan nadrágom, amelyiknél elég kigombolni a sliccet, van, amelyiknél nem, ugyanaznap.
2023. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!