Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szokták az emberek...

Miért szokták az emberek pisilésnél kigombolni a nadrágot?

Figyelt kérdés

Én csak úgy szoktam, hogy lehúzom a sliccet és már eresztem is neki a bestiát.

De sokszor hallom, hogy a mosdóban az övet csatolják vissza, meg úgy csinálják, hogy kigombolják a nadrágot, övet kilazítják, le a sliccet és úgy.

Én csak a sliccet húzom le és azon csalogatom ki, az övet és a nadrág gombot nem bántom.


Miért szokták a nadrágot kigombolni, nem erre való a slicc, hogy azon a nyíláson lógassuk ki?


2023. márc. 16. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez legyen az ő dolguk!
2023. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én szoktam télen kültéren dolgozni, és olyankor van rajtam a gatya felett vastag farmer, ezen meg bélelt kantáros nadrág. Felül meg 4-5 réteg ruha.

De a felsőruhák nincsenek a farkam elé gyűrve. A két nadrágon meg ugyanott van a slicc, a gatya meg gumis. Oké, kicsivel több idő előcsalogatni (a hidegben amúgy is összemegy), de még soha nem jutott eszembe nekivetkőzni miatta. A kezemmel tartom a ruhákat, hogy ne szorítsák a farkam.

Még középiskolában láttam egy osztálytársat tornaóra után, ő úgy adta elő, hogy az alsógatyába belehúzta a pólót, a lábainál lent kihúzta a póló alját. Na, ha ő minden ruháját így használja manapság is, akkor igen sok időt tölt a wc-n...

2023. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!