Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mik az illemszabályok, ha két...

Mik az illemszabályok, ha két nő megy együtt étterembe?

Figyelt kérdés

Étterembe megyek egy nő ismerősömmel, és arra vagyok kíváncsi, hogy az illemszabályok ez esetben hogy módosulnak: pl az étterembe ki lép be először.

Én hívtam meg, én fogok fizetni. Ő orvos, én a páciense vagyok. Nagyjából egy korosztály vagyunk, baráti a kapcsolatunk.



2023. márc. 23. 18:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
18%
Azt hiszem ilyenkor illik az asztal felett látványosan, és hosszan csókolózni a két hölgynek, hogy mindenki láthassa.
2023. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Baráti kapcsolatban hót mindegy.
2023. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Remélem a pszichiátered.
2023. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Az étterembe mindig az lép be először, aki a "góré". A rendelőben ő a főnök, az étteremben te, mert te hívtad és te fizetsz. A ruhatárnál te adod oda mindkét zsetont (számot) és te adsz borravalót is. Az étterem elhagyásakor te mész ki utoljára.
2023. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi 4-es, ilyesmikre gondoltam.
2023. márc. 23. 19:46
 6/12 anonim válasza:
5%
Elkezdenek leszbiskedni, összebújnak megfogják egymás kezét. És megpuszilják egymást, kifizetik amit kell.
2023. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Hihetetlen, hogy vannak olyan incelek akik "két nő" említésére, bármilyen kontextben, már nyáladzanak :D 13 éves kor felett mondjuk kva gáz, de ti tudjátok :D
2023. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
5%
#7 nincs ebben semmi meglepő, a nők lányok mindig úgy csinálnak egymással mintha leszbik lennének.
2023. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TappancsMancs ***** válasza:

Ha van egy kicsi lehetőség, akkor nem így egyetek. És az se baj, ha másképpen nem megy.

https://www.youtube.com/watch?v=-Vd9IpvPgJQ

2023. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ti normálisak vagytok, hogy nem tudtok, és nem is akartok értelmes választ adni egy értelmesen feltett kérdésre? Hihetetlen. Mégis, mire jó ez?
2023. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!