Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az lehetséges hogy én a...

Az lehetséges hogy én a nevelő apámmal sétálok az oltárhoz?

Figyelt kérdés
Még él az édesapám is, tartjuk is a kapcsolatot többé-kevésbé, de a nevelő apámmal élek baba korom óta. Ő sokkal többet tett az életemhez meg hasonlók, ezért inkább vele mennék. Szerintetek ez lehetséges?

2023. júl. 5. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A te döntésed. Remélhetőleg csak olyanok lesznek ott, akik szeretnek. Aki szeret, megért és nem neheztel. Rosszul esik-e majd neki? Persze. De tudni fogja, hogy miért járt így és majd szívesen táncol veled. Sok boldogságot kívánok!
2023. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nevelt fel, és őt szeretnéd, akkor tegyél úgy! Nekem a tanúm pl. fogadott öcsém lesz, a vér szerinti nővéreim eszemben sincsenek. Abszolút nem szoros a kapcsolatunk, mint a távoli rokonok akik összegyűlnek a fél éves, 1 órás pofavizitre, na ilyen a kapcsolatunk, gondolhatod, hogy ha fizetnének se lesz a tanúm egyik sem. Ez a nap rólunk, házasulandókról szól. Majd mi eldöntjük, kivel megyünk oltárhoz, ki lesz a tanúnk, stb.
2023. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Ki tiltaná meg?
2023. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem már nem élt édesapám az esküvőnkkor. Nagybátyám, apám öccse külföldön él, őt kértem fel arra, hogy oltár elé kísérjen, de kétséges volt, hogy el tud-e jönni. Mivel nincs fiútestvérem a keresztapámmal meg nem vagyok jóban, egy nagyon kedves kollégámat kértem meg, hogy ha úgy van, kísérjen az oltárhoz. Végül nagybátyám haza tudott jönni és mindenki elégedett volt ezzel a megoldással, kivéve az anyóst, aki fel volt háborodva, hogy nem az ő második férjét kértem fel, akivel se én se a párom nem vagyunk jóban. Tett pár megjegyzést, hogy szerinte mennyire gáz, hogy a nagybátyám kísér majd az oltárhoz, mert a férjem valamelyik öccsének kellene, de végül kibökte, hogy ő úgy tervezte, hogy majd az ő férje vezet engem oltárhoz. Sokáig úgy volt, hogy el se jönnek, mert a párom apjával nem akartak egy levegőt szívni, de eszembe se jutott őt megkérni, hiszen a nevén kívül semmit se tudok róla. Volt nagy sértődés, de nem érdekel már.
2023. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs szabály, bárkit felkérhetsz. Meg persze ez is új szokás, nem kötelező elem, szóval eleve nem kell felkérni senkit sem, ez is opcionális.
2023. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
4.: Egészen elképesztő, milyen beteg alakok élnek köztünk... Anyósod kizárt, hogy százas.
2023. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akit megkérsz rá az fog oda vezetni.
2023. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van,azt kérsz fel,akit szeretnél. Ez a te döntésed. :) Voltam olyan esküvőn,ahol anyuka kísérte a menyasszonyt, volt,ahol testvér és volt,ahol az apa és a nevelőapa együtt vezették a menyasszonyt. Utóbbi esetben az volt, hogy a menyasszony egész pici korában váltak el a szülők, az anyukája új férjét pedig legalább annyira tekinti apukájának, mint a biológiait. Nagyon megható és szép pillanat volt:)
2023. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

"egy nagyon kedves kollégámat kértem meg"


Anyukád helyett?

2023. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán lehet, semmi akadálya és teljesen rendben van.
2023. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!