Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban molesztálta a nevelő...

Valóban molesztálta a nevelő apja a kislányt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sosem írtam még ide. Anyukának 5 kiskorú gyerek 3 apától. Anyuka másfél évvel ezelőtt össze jött egy pasival. Most a kislány állítsa nevelő apuka piszkálta a nuniját. Anyuka megszakította vele a kapcsolatot,elköltözött. Semmilyen jele nem volt a molesztálásnak. A kislány szerette,apának hívta. Semmilyen változás nem volt a kislánnyal kapcsolatosan. Tanulmányi átlagja is majdnem kitnű lett. Azt allítja 2x molesztálta,de az utolsó hónapokkal ezelőtt volt. Anyát valóban bántotta a saját vérszerinti apja. Ezt a kislánynak pár hónappal ezelőtt elmesélték. Mindent tud az ügyről. Anya ügyét annó le zárták,bizonyíték hiányában!! Megvizsgálták a kislányt. Semmit sem láttak. Mi fog most történni? Valaki tud választ adni? Nevelő apukát körözni vagy elfogni akarják? Bizonyíték nélkül le csukják? Nem elszökött,hanem anyával meg egyezve elment! Anya úgy érzi füllent a kislány,nem tudja elhinni,semmi előjelét nem látta.Anyuka azt érzi a kislány most anyáskodni akar. Nagyon flegma,maga biztos és boldog. Nevelő apukával a kislány jól ki jött. Kereste a társaságát,stb.. Nagyon komoly ügy. Ezért is írtam ide. Minden kérdésre ígérem pár percen belül válaszolok! Köszönöm

2023. ápr. 29. 13:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%
Évekig molesztált a nagybátyám kiskoromban. Én is szerettem őt, mert pont a szeretettel érte el, hogy fogadjam a közeledését. Érzelmileg manipulált. Szüleim elhanyagoltak, nem törődtek velem, így ezt kihasználva elérte, amit akart. Hogy mi fog történni az általad említett ügyben,arra szerintem itt senki nem tud érdemben válaszolni. Történt feljelentés?
2023. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:
Igen,történt.
2023. ápr. 29. 14:03
 3/76 anonim ***** válasza:
80%

Az a véleményem, hogy lfasz esélye nincs annak, hogy a kislány füllent, és anyukának is kijárna az életfogyt már csak azért is. Már az anyuka körülményeinek a leírása alapján is teljesen beleillik a képbe, hogy a legnagyobb hulladékot sikerül neki leakasztania.

A pszichológiai okoskodásokat, hogy azért nem elég reális, hogy molesztálták, mert nem látszott rajta semmi, jók lettek a tanulmányi eredményei, valamint tud a bántalmazásról, külön-külön bírságolnám, ha rajtam múlna.


A legjobb lenne, ha elvennék a kislányt ettől az "anyától", és tisztességes emberek nevelnék fel valódi szeretetben.

2023. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Anyuka keresi a válaszokat. És teljesen kikészült. Esetle ha valakinek rá látása van erre az egészre,mi lesz a továbbiakban... Köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 29. 14:13
 5/76 anonim ***** válasza:
88%
Ha kicsit is normális a világ, akkor az, hogy elveszik tőle az összes gyereket.
2023. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy a kislány nem magától találta ezt ki, ilyet gyerek ok nélkül nem mond. Borzasztó. :(
2023. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
10%
Le leszek pontozva, de szerintem egyértelmű, hogy füllent. Az az oka, hogy anyut bántották és az ő ügye le lett zárva, és pszichológiailag így akarja "életben tartani" a lezárt ügyet, csak valaki máson csapja le. Lehet, hogy ő maga is bebeszélte magának, hogy igazat mond. Nagyon szeretné, ha anyuka érvényesülne, ha kell, rajta keresztül is, ha már saját magáért nem sikerült. De egy férfi életét megnyomorítani emiatt nem szabad.
2023. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon nem kellett volna az anyának erről beszélni a kislánynak! Mindent tud? Minek? Egyrészt nem tudja feldolgozni, másrészt lehet, hogy így próbálja meg feldolgozni, hogy elképzeli és meséli, miközben semmi nem igaz belőle és a nevelőapa ártatlan.

Írom ezt úgy, hogy az én anyámat is molesztálta az apja, amit 20 éves korom körül mesélt el. Nem volt könnyű feldolgozni azt sem, de eszem ágában se lenne a gyerekemet egy életre megnyomorítani egy ilyen sztorival kicsi korában. Általánosságban el lehet neki mondani, meddig mehetnek a felnőttek, a természetes szégyenérzetét tiszteletben kell tartani, nem baj, ha nem akar mások előtt öltözni, vetkőzni.

A gyerekek nagy mesemondók. Ismertem olyan gyereket, aki teljes részletességgel leírta, hogyan hajtott bele épületbe kamion, onnan jöttem rá, hogy mesél, hogy szemtanú létére cseppet sem volt számára trauma, persze az épületnek azóta sincs semmi baja. Ugyanígy mesélt arról, hogy válni fognak a szülei, mondtam neki, hogy már megint mesél. Kérdezte, honnan tudom? Mondtam neki, épp tegnap mesélted, hogy anyukád felajánlotta a veséjét apukádnak. (Tudni kell, hogy apuka veseátültetett.) Volt amikor teljes részletességgel előadta, hogy szerelmi bánatában felakasztotta magát a csillárra, de az leszakadt. Anyukájának aggódva mondtam, hogy hallom, leszakadt a csillár... Nem értette, mert pl.nincs is csillár a lakásban. Akkor elnevettük magunkat, ja, hogy megint mesélt a gyerek....

Mindezt nem hazugságnak mondanám. Bizonyos életkorban van aki így dolgoz fel félelmeket.

2023. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
92%
Anyuka sem semmi. Minden szembejövő pasastól pottyantott gyereket. 🤦‍♀️Az ilyet nem hinném, hogy normális férfiak vennék komolyan.
2023. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
77%

Valóban nem talál ki ilyet kislány csak úgy.

Sajnos nem szokták elhinni neki sokszor. Itt nagy plusz pont, hogy komolyan vették és otthagyták azt a férfit.

Bizonyítani nyilván nem lehet, hogyan is lehetne?

2023. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!