Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit jelent az, ha valaki...

Mit jelent az, ha valaki magára teríti az országának zászlaját? Kik és milyen helyzetekben csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
A halottak koporsójára szokták ráteríteni az ország zászlóját, másról nem tudok. Zászlóval letakart koporsókat az amerikai filmekben, és az ukrán hírekben láttam, itt Mo.-n nem.
2023. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olimpián szoktak még ilyet. Meg nálunk a külföldiek is szokták diplomaosztón. Egyfajta büszkeség jele.
2023. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Jesszus, nem ilyesmikre gondoltam!

Hanem olyasmire, mint ezen a képen (hirtelen ezt találtam a Google-ben rákeresve):

[link]

Vagy például egy német youtuber egyik videójának az indexképe is ilyen. Ha a YouTube keresőjébe bemásolod ezt a címet, kiadja rá: How to do a German accent (by a German native!) | Feli from Germany


#2 Mintha nekem is rémlene halványan olyasmi, hogy sporteseményekről láttam volna ilyen képeket, videórészleteket. (Nem követek amúgy sportokat.)

2023. júl. 25. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elfelejtett kabátot vinni, és fázni kezdett.
2023. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meccsen szurkolók szokták, VB-n például.
2023. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
A magyar zászló = mocskos fidesz !A kokárda ugyanaz !
2023. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki egy jelentős helyzetben (pl. sportgyőzelem okozta büszkeség) nyomatékosítani akarja nemzeti hovatartozását.
2023. aug. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2023. aug. 8. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!