Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha nem illik a nő korát...

Ha nem illik a nő korát megkérdezni akkor honnan tudod meg hogy hány éves a nő akivel ismerkedsz?

Figyelt kérdés
Én online ismerkedtem, ott ki van irva de mi van aki buliban, munkahelyen ismerkedik?
2023. szept. 30. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettek és szóba fog kerülni olyan esemény, amiből kiderül.
2023. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kerülő úton meg lehet közelíteni. Ha még középiskolába jár, akkor >14, de kevesebb, mint 18-19. Ha egyetemista, akkor úgy 18-23 között. Ha már dolgozik, akkor legalább annyi, amikorra megszerzi az adott munkához szükséges képesítést + amennyi ideje dolgozik.

Nagy meglepetés tud lenni, ha találkozol egy dögös csajjal, próbálod megtudni, hogy van-e már 18 éves, és kiderül, hogy még általános iskolába jár…

2023. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én simán megkérdezem.

Mit csinál, megsértődik?

Melóhelyen is van egy dögös nő azt hittem, hogy vagy 35 aztán kiderült, hogy karcolja az 50et.

2023. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, miért ne lehetne megkérdezni. Nőként sosem értettem. Vagy ez is onnan ered, hogy 16-18 után már "használt" és nem fog kelleni?
2023. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fizikai kinézetből, főleg a kezek, karok, bőr állapotából elég jól lehet következtetni az emberek életkorára... Ha nem is évek számára, de a biológiai korra mindenképp. Csak a részleteket kell jobban megfigyelni.
2023. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor nem figyel,akkor megnézed a személyi igazolványát..
2023. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ranezesre nem lehet pontosan megmondani csak megkozelitoleg. Pl egyik ismerosomrol tudom hogy 34 de ha azt mondana hogy 30 akkor azt is elhinnem.
2023. okt. 1. 06:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A "nem illik megkérdezni" a felszínes ismeretségekre vonatkozik. Pl. ha valaki csak kolléga, nem több. Vagy szomszédasszony. Mert nincs hozzá közöd.

De ha úgy látod, hogy az illető korban is megfelelő, érzed is nála a hajlandóságot, és közelebb kerültök egymáshoz (fizikailag is...), akkor már rá lehet kérdezni, mert innentől már rád is tartozik.

2023. okt. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak ilyen szólás/mondás.. a legtöbb nő nem fog megsértődni, ha megkérdezed a korát.
2023. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy régi, mára nagyrészt kihalt szokás. Anyukám még titkolta a korát, a nem túl közeli rokonok előtt is. Ma már szinte mindenki tudja a másiknak a korát, pl. nálunk a munkahelyen is tudjuk a kolléganők korát.
2023. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!