Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vizsgaidőszak utáni 2 hétben...

Vizsgaidőszak utáni 2 hétben illik e-mail-t írni tanárnak? (szakdolgozat)

Figyelt kérdés

Január 19-ig (azaz péntekig) tart ez a vizsgaidőszak aztán Február 5-től kezdünk, tehát van 2 hét "szünet. Nem tudom, hogy ez idő alatt a tanároknak kell e bemenni, de gondolom nem, ha nincs kit tanítani meg, vizsgajegyek be vannak írva.


Szeretném kérdezni, hogy mennyire bunkóság ebben a "szünetben" írni a szakdogával kapcsolatban?

Most kezdtem el, tehát az elején tartok csak úgy tudom, hogy részenként kell neki küldeni nem amikor a végén tartok és az egész kész.


Inkább várjam meg a Februári új félévet?

Annyira nagyon nagyon biztos nem haladok el vele csak nem szeretném azt, hogy írom írom aztán kiderül, hogy nem is így kellett volna, nem is jó és kezdjem újra.


(Felsőbb évesek mondták nekem, hogy "részenként" kell küldeni. )


jan. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Legfeljebb nem válaszol rá.
jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam én is, hogy biztos akkor fog válaszolni, ha ideje lesz rá, csak az illem miatt kérdeztem meg, hogy "szokás-e" ekkor írni.
jan. 16. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő a konzulensed, minden további nélkül.

Nekem megadta az otthoni telefonszámát is.

jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, persze Ő.

Na nekem tel.számot nem adott, de nem is szívesen hívogatnám azért.

jan. 16. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor írtam a szakdolgozatot, még nem volt internet, email...
jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyilván az más!

De a mai világban biztos nem hívnám fel telefonon.

jan. 16. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!