Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szakdolgozat védésre milyen...

Szakdolgozat védésre milyen öltözetben illik megjelenni nőként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napon belül védem a dolgozatom, ide nagyon elegánsan szükséges menni, vagy egy "business casual" öltözék is elegendő?

Mivel van egy fekete garbóm és egy élére vasalt fekete fehér nadrágom, erre a kombinációra gonoltam egy körömcipővel.

Vagy teljesen feketébe: garbó, széles szárú élre vasalt nadrág, plusz körömcipő.


Mit gondoltok, ez megfelel?



2023. jan. 23. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ milyen szakon végzel?


A szakmádhoz öltözz szerintem.

2023. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Én fehér magas nyakú ing + fekete blézer, fekete fehér csíkos nadrág és fekete bőr bokacsizma kombóban védtem. Bár az enyém nem a legmenőbb egyetem volt, lehet komolyabb a dress code a nagyobb egyetemeken. Szerintem a teljesen fekete az nagyon... hát, fekete. A másik viszont jól hangzik, én azt választanám. Sok sikert!
2023. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Első: közgáz, marketing.

2023. jan. 23. 21:48
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

A fekete pl építésznek, művészkaron, divat vagy film szakon telitalálat, elegáns, letisztult.


Mondjuk tanárnak már annyira nem, tényleg túl szigorúnak hat.


Ha meg labor köpeny megy rá, akkor ne legyen monokróm, furán hatna.

2023. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Marketinghez nyugodtan vegyél fel valami színt bele, ami hozzád illik, mert azon a hangsúly, hogy kreatív vagy, karizma és jelenlét is megvan, el tudod adni amit kell.
2023. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Te mit értesz azon, hogy nagyon elegáns?

Nem temetés és nem is gyászév!

2023. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Én anno fekete nadrágkosztümben védtem, fehér blúz + fekete körömcipővel. A srácok öltönyben voltak.
2023. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
100%
Én úgy mentem, mint akármelyik szóbeli vizsgára. Fehér blúz, fekete nadrág, fekete balerinacipő. Nem is volt más elegáns ruhám. A többiek is ilyesmiben voltak.
2023. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel "csóró" korszakom volt fehér ing, fekete nadrágban mentem és egy fekete bőr cipőben.
2023. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fekete szoknyában és fehér blúzban mentem, de csak mert június volt és nagyon meleg, rövidnadrágban meg mégis gáz lett volna menni (legalábbis nálunk). Ja és fekete mokaszin is volt rajtam. Ha normálisabb idő van, akkor egy fekete nadrág + fekete vagy fehér blúz kombóval is kiegyeztem volna, mellé egy bokacsizmával vagy hasonlóval. Nem kell amúgy túlgondolni, de azért ne nézz ki nagyon hétköznapi módon.
2023. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!