Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak engem ráz ki a hideg, ha...

Csak engem ráz ki a hideg, ha 20 évesek csókolommal köszönnek? 38N

Figyelt kérdés
Azzal nincs bajom, ha kisgyerek köszön így, de egy 20 éves? Komolyan? Ha egy 60 feletti nőnek köszönnének így akkor még elmegy, de mi az istenért nem lehet napszaknak megfelelően köszönni? Kérlek kedves korombéliek vígasztaljatok meg, hogy nem csak én érdemeltem ki ezt a csodás köszönési formát?!
febr. 9. 23:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Az egész "csókolomozás" oda-vissza, azaz az elvárása is rendkívül infantilis.
febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
A klasszikus illem szerint férfiak így köszönnek a hölgyeknek.
febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

"A klasszikus illem szerint férfiak így köszönnek a hölgyeknek."

Azok szerint, akik agyban még mindig középkorban élnek... a szomszédságunkban közismert őrült fideSSes nő pl. egyszer nyújtotta nekem a kis kacsóját, hogy majd mgecsókolom a kezét. :DDD Hát jól beégett, amikor ez nem történt meg... :))))

febr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%

Nem a középkorban, csak 20-30 éve. Akkor is voltak, akiket zavart, de a legtöbben elvárták.

Tudom, hogy neked ez már történelem, de képzeld, akkor már volt rockzene, farmer és fogamzásgátló.

febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és a kézcsókot már kb. száz éve elhagyták a jobb társaságban, csak a feltörekvő prolik szokása volt.
febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Nem a középkorban, csak 20-30 éve. Akkor is voltak, akiket zavart, de a legtöbben elvárták."

Idos osztalyfonokom mondta meg 2014-ben, hogy 18 eves korunktol mar ne csokolomozzuk a felnotteket, mert dedos... azt is mondta, persze ferfiaknal ha nonek mondjak, ELMEGY. De nem azt mondta, hogy ez egy szokas lenne. Pedig muvelt magyar tanar, Erdelybol szokott at a karpatok geniusza uralkodasa idejen...

febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan röhejes és idejétmúlt a csókolomozás. 30-as ffi vagyok, kb. 14 éves koromig köszöntem így időseknek, utána már elhagytam.


Aldiban a huszonéves kasszás lányoknak is van, hogy csókolommal köszönnek idősebb férfiak, hát láthatóan nem tetszik nekik :D Borzasztóan hangzik.

febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
45%
Nézd a jó oldalát, lehet annyira bódító vagy, hogy tényleg legszívesebben megcsókolnának.
febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!