Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vonzza a szememet, ha...

Miért vonzza a szememet, ha egy épp pisilő nőt látok?

Figyelt kérdés
Egy bokros rész mögött volt, csak a másik irányból is van egy út. Így láttam meg és igazából inkább csodálkozva néztem oda. Nem szexuális irányú volt az odanézésem, inkább kíváncsiság.
febr. 17. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert a nők ritkábban akkora suttyók, hogy közterületen vizeljenek. Ha mégis látsz ilyet, az meglepő, gondolom.
febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
#1 És ennek mi az oka szerinted? Talán az, hogy a nők vizelése körülményesebb egy kicsit, mint a férfiaké. Nem az, hogy a férfiak suttyóbbak. Plusz a férfiaknak elég kirázni utána, nem kell papírral kitörölni, ahogy nektek.
febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

2

Ha a nők kibírják hazáig, akkor a férfiak is kibírnák, már ha szorult volna beléjük némi kultúra. (És sokukban szorult is, természetesen. Én most csak a közetrületen pisilő suttyókról beszélek.)


Slussz poén, hogy a húgyvezetékük hossza miatt a férfiak még jobban is bírják a vizeletvisszatartást, mint a nők...

febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Igen, egyetértek, csupán azt mondom, hogy a férfiaknak könnyebb ebből a szempontból és ezért van több közterületen vizelő férfi, mint nő. Nem azért, mert minden férfi suttyó, ahogy az előbb említetted.
febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Sosem mondtam, hogy minden férfi suttyó, ne hazudozz, ha kérhetem. Azt mondtam, hogy a nők ritkán akkora suttyók, hogy közterületen vizeljenek. És ez tény.
febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, elnézést kérek. Viszont továbbra is azt gondolom, hogy ez nem a suttyóság miatt van, hanem mert a nőknek sokkal körülmenyesebb lenne. Ha ők is tudnának állva pisilni, anélkül, hogy letolnák a nadrágjukat, szerintem egyforma lenne a férfi és női suttyók aránya. 😀
febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6

Szerintem nem, de ezt sosem fogjuk megtudi. Viszont kiindulhatunk abból, hogy az utcán szotyit vagy turhát köpködő, sörös dobozokat elhajigáló férfiakból is jelentősen több van, pedig ezt a tevékenységet nők is ugyanúgy, ugyanolyan hatásfokon, ugyanolyan feltételekkel végezhetnék.

febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindenkinek van olyan, hogy ,,haza'', sokaknak fizikailag sincs, de széles az a réteg is, akiknek csak papíron van, de a megtartása annyi élethalálharcot igényel, hogy a számára alapvetően amúgy is barátságtalan, idegen, harctéri közegben nem fogja tudni betervezni az amúgy is átfedő tennivalói között.


Ugyanaz a város nagyon más arccal jelenik meg a különböző emberek számára, a társadalom már 1990-ben szétszakadt, sőt lényegében az emberi kultúra is elveszett a Nagy Triázs tájékán, ekkor történt meg egész rétegek tudatos, cinikus, vagy kevésbé tudatos feláldozása, ami azóta megszokott lett és észrevétlenül adódik át nemzedékről nemzedékre.

febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert pisilő nőt ritkán látni.

Húgyozó pasit minden nap láthatsz. Néha még szarót is. 😁😂

febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!